Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Deuter

Znalezionych produktów: 195
Obejrzałeś ze 195 produktów

Początki marki Deuter sięgają 1898 roku, kiedy Hans Deuter powołał Mechanical Cnvas and Linen Mill w Augsburgu-Oberhausen. Wkrótce jego firma zaczęła zaopatrywać Królewską Pocztę Bawarską we wszystkie torby pocztowe i sakwy. Od tamtego czasu pracownicy firmy poszukują nowych wyzwań, którym wspólnie starają się sprostać.

  • O marce Deuter
  • Popularne kategorie Deuter
  • Popularne kolekcje Deuter

Deuter - plecaki miejskie, turystyczne, nosidełka turystyczne i inne

Firma Deuter została założona w 1898 roku w Augsburgu-Oberhausen przez Hansa Deutera. Od początku swojego w istnienia zajmowała się produkcją plecaków ale również namiotów, toreb, galanterii skórzanej i plandek do wagonów kolejowych. Do wytwarzanych artykułów służyła własna tkalnia, która realizowała również zamówienia z innych zakładów. Deuter przez wszystkie lata wspierał i uczestniczył w największych sukcesach wspinaczkowych i turystycznych, potwierdzając tym swoją jakość w najbardziej ekstremalnych warunkach.

 

Od ponad 100 lat Deuter jest partnerem ekstremalnych podróży, wejść na najtrudniejsze szczyty, zjazdów najtrudniejszymi trasami. Chęć sprostania największym oczekiwaniom i duch odkrywania nowego, towarzysza tradycji Deuter’a – a jak bardzo duże ma to znaczenia widać patrząc wstecz przez wszystkie lata rozwoju firmy do czasów obecnych.

Deuter - doceniany przez mistrzów wspinaczki i nie tylko

Lista przygód Deutera jest bardzo długa... Anderl Heckmair miał swój plecak podczas pierwszego przejścia Północną Ścianą Eigeru oraz tak samo Herman Buhl przy samotnym zdobyciu Nanga Parbat. Dziś Deuter jest min. towarzyszem Gerlinde Kaltenbrunner. Zarówno wtedy jak i teraz doświadczenie alpinistów, przewodników górskich i rowerzystów są dla Deuter niebagatelne z punktu widzenia rozwoju i kreatywności. Ci zawodowcy maja aktywny wpływ na każdą kolekcję, tylko w ten sposób Deuter może skutecznie iść do przodu i być pomocnym dzisiejszym bohaterom. A plecaki miejskie, turystyczne i nosidełka turystyczne Deuter są ulepszane z roku na rok.

 Słuszność tej drogi pokazują badania znanych magazynów. Przy wyborze czytelników „Gear of the Year” Outdoor Magazine – produkty Deuter zostały we wszystkich 3 kategoriach wybrane jako numer 1! Już po raz 6 Deuter wygrał coroczny plebiscyt „Best Brand” MountainBike Magazine (wybór czytelników). Dlatego można powiedzieć, ze Deuter z każdym rokiem osiąga nowe szczyty, bo każdy wynik to również nowe wyzwanie na następny rok i konieczność sprostania postawionym sobie wymaganiom. Niezmiernie ważną jest współpraca Deuter z European Outdoor Group (EOG), z którą wspólnie realizuje projekty ochrony środowiska.

W sklepie Equip znajdą Państwo między innymi: plecaki Deuter, plecaki miejskie Deuter, plecaki turystyczne Deuter oraz nosidełka turystyczne Deuter. Wysoka jakość oraz wygoda użytkowania sprawia, że marka ta posiada fanów na całym świecie.

 

Popularne kolekcje Deuter

 

 

pixel