Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Butelki turystyczne

Znalezionych produktów: 420
Obejrzałeś ze 420 produktów

Butelki turystyczne i bidony sprawdzą się w mieście i na szlaku. Praktyczne i funkcjonalne, mieszczą się w plecaku, torbie lub uchwycie rowerowym na bidon i sprawiają, że zachowujesz odpowiednie nawodnienie organizmu.

 

  • O butelkach turystycznych

Butelki turystyczne na wodę

Im jesteśmy bardziej aktywni, tym nasz organizm potrzebuje więcej wody, musi być częściej i tym samym solidniej nawadniany. Zwiększając wysiłek fizyczny, nawet kilkakrotnie zwiększa się nasze zapotrzebowanie na wodę. Dlatego jeżeli biegasz, chodzisz na siłownię, wspinasz się na górskie szczyty, pokonujesz długie mniej lub bardziej wymagające trasy czy po prostu jesteś miłośnikiem całodniowego zwierzania, to potrzebne Ci będą turystyczne butelki na wodę. To alternatywa dla plastikowych butelek z wodą, które możesz kupić w sklepie. Są wielokrotnego użytku, a więc nie przyczyniasz się do zanieczyszczenia środowiska. Dodatkowo możesz swoją wodę uzupełnić o porcję witamin w postaci owoców – cytrusów lub czerwonych owoców lasu.

Butelki turystyczne – co dla Ciebie przygotowaliśmy?

 

W naszej ofercie znajdziesz bidony turystyczne w kilku wariantach. Jednymi z popularniejszych są stalowe butelki turystyczne. Są z pewnością najtrwalszym ze wszystkich wariantów. Nawet upadek z dużej wysokości nie spowoduje, że ulegną zniszczeniu. Możesz być pewien, że takie bidony na wodę posłużą Ci przez długi czas. Należy również podkreślić, iż charakteryzują się szczelnym zamknięciem, a przy tym łatwo się je otwiera. Innym rodzajem tego typu butelek są modele wykonane z tritanu, z tworzywa ekologicznego, cechującego się dużą odpornością na wgniecenia i inne zniszczenia. Dużą ich zaletą jest niewielka waga, co na pewno ma znaczenie podczas długiej wyprawy, gdzie w plecaku liczy się każdy kilogram. Butelki na wodę różnią się pojemnością. Przed ich zakupem, warto zastanowić się, jakie będzie ich przeznaczenie. Im dłuższa wędrówka, tym większa pojemność. Niektóre dodatkowo wyposażone są w karabińczyki, które pozwalają na przypięcie butelki do plecaka. Mogą też mieć filtr do wody lub specjalny pojemnik na owoce.

pixel