Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Walizki duże

Znalezionych produktów: 240
Obejrzałeś ze 240 produktów


Walizki duże


Szukasz dużej walizki na długą, wymagającą podróż? Dobrze trafiłeś! W sklepie internetowym z walizkami Equip, czekają na Ciebie wysokiej jakości duże walizki turystyczne.

Najlepszy wybór na długie i dalekie wyjazdy


Duże walizki turystyczne charakteryzują się pojemnością około 100 litrów, a nawet więcej. Produkty w tej kategorii są tak naprawdę dość mocno zróżnicowane, zarówno pod względem wielkości, jak i wagi oraz funkcjonalności. Aktualnie najchętniej wybierane są walizki duże lekkie, twarde, z mocnego i wytrzymałego tworzywa. Posiadają one obudowę z polipropylenu lub ABS. Nowoczesny sposób wykonania sprawia, że walizka jest sztywna i doskonale chroni znajdujące się w niej przedmioty przed zgnieceniem, ale wbrew pozorom bagaż nie jest ciężki. Oczywiście możemy zaproponować też klasyczne, duże walizki materiałowe. Z kolei zaletą miękkich walizek z poliestru jest to, że mogą one posiadać z przodu dodatkową kieszeń, przydatną do przechowywania rzeczy, które powinny być szybko i łatwo dostępne. W ten sposób można mieć zawsze pod ręką na przykład dokumenty, mapę i słownik. Praktyczna kieszeń zewnętrza przyda się też do schowania gazety, książki i przekąsek, bez których wręcz nie można się obejść podczas wielogodzinnej podróży.
Walizki duże, które oferuje sklep internetowy Equip, to idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które wybierają się na wakacje, jak i takich, które często wyjeżdżają na wielodniowe delegacje. Posiadamy walizki najlepszych producentów, takich jak American Tourister, BG Berlin, Saxoline i innych! Sprawdź pełną ofertę walizek, podróżuj wygodnie i bądź przygotowany na wyjeździe na każdą możliwą okoliczność.

pixel