Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Wózki na zakupy 6-kołowe

Znalezionych produktów: 57
Obejrzałeś ze 57 produktów

Wózki zakupowe 6-kołowe przystosowane są do pokonywania schodów. Specjalnie zaprojektowane koła (po 3 z każdej strony) pozwalają płynnie wspinać się po kolejnych stopniach. Jest to praktyczne rozwiązanie w blokach bez wind, których lokatorzy mieszkają na wysokich piętrach.

  • O wózkach na zakupy z 6 kołami

Wózki zakupowe na schody - wygodne rozwiązanie

Po skończonych, przyjemnych zakupach nadszedł czas aby wracać do domu. Przed nami perspektywa wnoszenia zakupów po schodach, która maluje się koszmarnie! Nikt nie lubi przecież rezygnować z ulubionych produktów, tylko z powodu problematycznego transportu. Problem ten rozwiązują innowacyjne wózki na zakupy na 6-kołach, "wchodzące" po schodach. Wózek zakupowy sześciokołowy posiada specjalnie wyprofilowane koła, po 3 z każdej strony, które płynnie pracują z naszą pomocą na schodach. Śmiało można stwierdzić, że wózek zakupowy na schody to funkcjonalny mistrz wspinaczki po schodach na najwyższe piętra. Lekko i płynnie daje się prowadzić, bez zbędnego nakładu energii i siły, jedyne czego wymaga to delikatne nawigowanie.

Wśród modeli 6-kołowych wózków na zakupy na schody znajdują się solidnie wykonane, utrzymane w stylowej kolorystyce, estetycznie wykonane wózki składane oraz zwykłe. Wózek na schody pokona nawet te najbardziej strome, zapewniając bezpieczny transport zapakowanych w nim zakupów.

pixel