Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Dyskretne saszetki podróżne

Znalezionych produktów: 16
   Obejrzałeś ze 16 produktów


   Dyskretne saszetki - wygoda i bezpiecześtwo.

   Każda podróż to przygoda, chcemy jednak, by dostarczała tylko pozytywnych wrażeń. Te czasem bywają jednak zachwiane przez nieprzyjemne wydarzenia jak zagubienie ważnych przedmiotów czy kradzieże. Właśnie dlatego utworzyliśmy sekcję „Dyskretne saszetki podróżne”, w której nasi Klienci znajdą akcesoria do bezpiecznego przechowywania w podróży pieniędzy, kosztowności i dokumentów. Zachęcamy do zapoznania się z nią, zwłaszcza jeśli planujecie dłuższy wyjazd urlopowy.


   Zalety dyskretnych saszetek podróżnych


   Małe dyskretne saszetki, które można założyć na szyję i ukryć po ubraniem, zapiąć w okolicy bioder, nie rzucają się w oczy. Kiedy je w ten sposób ukryjemy, zminimalizują ryzyko kradzieży. Te często spotykają podróżnych, rozkojarzonych i przejętych zwiedzanymi zabytkami i oglądanymi widokami, często po prostu nieuważnych. Takie saszetki, choć małych rozmiarów, mieszczą zaskakująco dużo. To dlatego, że przy ich produkcji minimalizowana jest ilość detali i ozdób. Ich głównym zadaniem jest praktyczne przechowywanie dokumentów, nie uzupełnianie stylizacji. Właśnie dlatego tak dobrze spełniają swoją funkcję.

   Saszetki podróżne w sklepie Equip


   Kluczem do bezpieczeństwa, jeśli chodzi o ukrywanie ważnych przedmiotów w podróży, jest różne ich rozmieszczenie (by się nie wyróżniały i byśmy – w razie najgorszego – nie tracili wszystkiego za jednym zamachem), a także umiejscowienie tak, by noszący mogli sięgać po nie z łatwością. Stąd wśród naszych dyskretnych saszetek podróżnych tak różnorodnie zaprojektowane modele. Znajdą się wśród nich: opaska na banknoty, saszetki do noszenia na ramieniu, pod pachą lub biodrach, a nawet saszetki do noszenia na udzie czy łydce (wszystkie wymienione to osobne typy), saszetki na dokumenty do noszenia na szyi. Mamy też pasek z ukrytą kieszenią.

   Zachęcamy do kontaktu, jeśli macie jakiekolwiek pytania. A przede wszystkim – życzymy udanej i bezpiecznej podróży!

   pixel