Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Wszystkie zamówione przez Państwa produkty można odebrać w naszym sklepie przy ulicy Człuchowskiej 68 w Warszawie (zobacz jak do nas trafić). Nie pobieramy wtedy oczywiście opłat za wysyłkę ani żadnych innych opłat manipulacyjnych. Poniżej kilka informacji na temat odbiorów osobistych:

 

  • 99,9% wszystkich produktów przedstawionych na naszej stronie jest dostępne na naszych stanach magazynowych. Nie oznacza to, że wszystkie są dostępne w sklepie przy ul. Człuchowskiej 68 (jest to fizycznie niemożliwe). W sklepie posiadamy od ręki tylko część asortymentu. Niemniej jest możliwość umówienia się po odbiór ze sklepu każdego zamówienia. Prosimy wówczas przy składaniu zamówienia o wybór odbioru osobistego w sklepie na Człuchowskiej 68. W momencie, gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie (zamówienia z odbiorem osobistym mają zazwyczaj czas realizacji od 1 do 3 dni roboczych ).
  • produkty posiadamy albo w naszym sklepie albo w magazynie w Opocznie
  • istnieją dwie możliwości - produkt jest albo u nas w sklepie - wtedy w zakładce pojawi się odpowiednia informacja (kliknij tutaj aby zobaczyć przykład) - wtedy można przyjechać po niego niejako "w ciemno" (choć oczywiście warto wcześniej zadzwonić i się upewnić)
  • produkt jest u nas na magazynie - wtedy informacja w zakładce będzie odpowiednio inna (kliknij tutaj aby zobaczyć przykład) - w takim wypadku musimy przywieźć produkt z naszego magazynu w Opocznie. Zazwyczaj zajmuje to jeden-dwa dni robocze (w zależności od tego o której godzinie nas Państwo poinformujecie o chęci obejrzenia pruduktu). Wysyłki z magazynu do sklepu robimy codziennie, a kurier przywozi do nas towar przed południem. Jeśli byliby Państwo zainteresowani odbiorem osobistym lub obejrzeniem takiego produktu - prosimy albo nas o tym poinformować telefonicznie lub mailowo albo po prostu złożyć zamówienie z opcją odbioru osobistego i poinformujemy Państwa jak już towar będzie na miejscu
  • na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką oraz kartą
  • można zaparkować w bramie podwórka
  • w pobliżu znajduje się przynajmniej kilka bankomatów w razie potrzeby
  • na miejscu mamy oczywiście możliwość wystawienia paragonu lub faktury VAT
  • nie trzeba mieć "upatrzonego" produktu, na miejscu będzie duży wybór, więc można wizytę u nas potraktować jako wizytę w zwykłym sklepie, z tym że sklepem w tym wypadku będzie nasze biuro lub magazyn
pixel