Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Plecaki na kółkach

Znalezionych produktów: 23
   Obejrzałeś ze 23 produktów

    

   Plecaki na kółkach - komfort w podróży

   Plecaki na kółkach to obecnie bardzo popularny trend na rynku bagażu. Są to w rzeczywistości klasyczne plecaki, od których odróżnia je przede wszystkim możliwość wygodnego przemieszczania ich po podłożu niczym toreb podróżnych, przy zachowaniu możliwości założenia na plecy. Bardzo często szelki są ukryte w specjalnej kieszeni aby zniwelować ryzyko ich ocierania się o podłoże. Przejście między prowadzeniem plecaka niczym torby podróżnej, a założeniem go na swoje plecy nie stanowi żadnego problemu i zajmuje dosłownie kilka sekund. Producenci zadbali również o to, aby w przypadku plecaków na kółkach przekrój pojemności, kolorów i możliwości wykorzystania pozostał niezmienny w porównaniu na przykład z plecakami turystycznymi, do których zdążyli już przyzwyczaić się konsumenci.

    

   Zatem nadal możemy podróżować i wypoczywać tam gdzie do tej pory, z tą różnicą, że będziemy mogli dać swoim plecom chwilę wytchnienia i gdy będzie od nas tego wymagała sytuacja, płynnie przechodzić między prowadzeniem i noszeniem swoich rzeczy. Jeśli spory bagaż będziemy chcieli zostawić, zatrzymując jedynie najpotrzebniejsze rzeczy, możemy nabyć plecak turystyczny na kółkach np. model High Sierra Freel Backpack lub Caribee Fast Track 85, które posiadają odłączany mały plecaczek.

   Plecaki z kółkami również do szkoły


   Plecak na kółkach o mniejszej pojemności świetnie spełnia się w środowisku szkolnym, zwłaszcza w przypadku najmłodszych uczniów, którzy bardzo często zmuszeni są do dźwigania niezwykle ciężkich podręczników i zeszytów. W takich okolicznościach możliwość postawienia torby i prowadzenia jej ze sobą to bardzo korzystne rozwiązanie oraz spore odciążenie młodego kręgosłupa. Korzystając z plecaka na kółkach dziecko nie będzie już narzekało na jego ciężar, ponieważ nie będzie miało z nim tak często kontaktu. Wybór plecaków na kółkach w naszym sklepie jest naprawdę szeroki. Zaczynając od typowo szkolnych - JWorld Sundance Flower Purple przez walizkę - plecak Thule Crossover po stricte turystyczne jak Deuter Helion 80.

   pixel