Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Kubki termiczne dla dzieci

Znalezionych produktów: 20
   Obejrzałeś ze 20 produktów

   Kubki termiczne dla dzieci powstały z myślą o najmłodszych użytkownikach. Zaprojektowane tak, aby dobrze leżały w mniejszych dłoniach dziecka, są łatwe w obsłudze i wykonane z materiałów całkowicie nieszkodliwych dla zdrowia.

   • O kubkach termicznych dla dzieci

   Kubek termiczny dla dziecka ze słomką lub ustnikiem

   Kubek termiczny dla dziecka ma taką samą konstrukcję jak tradycyjny kubek termiczny na napoje, ale jego kształt jest dopasowany do znacznie mniejszych dłoni dziecka. Ma mniejszy rozmiar, posiada uchwyty oraz specjalny ustnik lub słomkę, do łatwego picia bez rozlewania. Modele przeznaczone dla dzieci zazwyczaj charakteryzują się pięknymi kolorami, często widnieją na nich bohaterowie ulubionych bajek i kreskówek. Wizualnie atrakcyjny dla dziecka kubek termiczny, będzie zachętą do częstego używania i wpłynie na wyrabianie pozytywnego nawyku częstego picia.

   Kubki termiczne dla dzieci ze słomką albo ustnikiem są banalnie łatwe w obsłudze. Nie trzeba ich podnosić, ani przechylać, wystarczy jednym ruchem otworzyć słomkę / ustnik i pić bez konieczności przechylania kubka, z tą czynnością poradzą sobie nawet najmłodsi.

    

   Kubki termiczne dziecięce do szkoły

    

   W naszym sklepie znajdą Państwo kubki termiczne dla dzieci, o różnej pojemności, w różnych kolorach i z różnymi wzorami i nadrukami. Dzięki podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej wszystkie dziecięce kubki termiczne mają doskonałe właściwości izolacyjne. Gdy napełnimy kubek dowolnym napojem lubianym przez dziecko, mamy gwarancję, że przez długi czas pozostanie on zimny albo ciepły. Aby znajdujący się w kubku płyn nie poplamił przypadkiem ubrania, albo nie porozlewał się w plecaku, kubki termiczne wyposażono w silikonowe uszczelki, które zapewniają 100% szczelność. Bez obaw można zatem spakować kubek z napojem do plecaka lub worka naszej pociechy, aby mogła po niego sięgnąć, gdy tylko poczuje pragnienie. Kubek termiczny dla dziecka to świetny sposób aby zaopatrzyć najmłodszych w ulubiony napój nie tylko gdy idą do szkoły. Praktyczny kubek termiczny dziecko może zabrać na wycieczkę, na spacer, do przedszkola albo , gdy razem wyjeżdżacie na wakacje.

    

   Kubek termiczny dla dziecka bez BPA

    

   W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie maluchów i starszych dzieci kubki termiczne wykonane są z materiałów bezpiecznych w kontakcie z żywnością i nie zawierają szkodliwych materiałów takich jak BPA, BPS i BSF. Oprócz wysokiej jakości stali do nich wytwarzania używa się silikonu i tworzyw sztucznych, które są nietoksyczne i nie powodują alergii.

   Proste w obsłudze i łatwe w utrzymaniu w czystości – zapoznaj się z naszą ofertą kubków termicznych dla dzieci, zapraszamy!

    

   pixel