Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Deuter plecaki dla dzieci

Znalezionych produktów: 19
   Obejrzałeś ze 19 produktów   Deuter plecaki dziecięce - do przedszkola, szkoły i wypoczynku

   Wśród plecaków Deuter dla dzieci każdy rodzic znajdzie odpowiedni dla swojej pociechy i dobierze do jej wieku. Plecaki dziecięce Deutera towarzyszą dzieciom od pierwszych odkryć, aż do dorosłości. Od pieszych wędrówek, lekcji pływania, po towarzyszenie w codziennym życiu dziecka. Dla małych dzieci najlepszy będzie model Pico. Dzieci w przedszkolu mogą cieszyć się towarzystwem plecaków Schmusebär, Kikki, Waldfuchs i Waldfuchs 14. Dla dzieci w wieku 5 lat i starszych Deuter przygotował plecak Junior, a dla dzieci w wieku szkolnym Climber i Fox, które są idealnymi towarzyszami w czasie wolnym. Deuter oferuje plecaki dziecięce dla każdego wieku, zaprojektowane i dopasowane specjalnie do anatomii i potrzeb dziecka. Ich wygodny system nośny z kanałami wentylacyjnymi i oddychającą pianką 3D AirMesh zapewni maluchom przyjemna wentylację.

   PICO

   Najmniejszy plecak, Pico Deuter, towarzyszy dzieciom we wszystkich przygodach, nawet w przedszkolu. Jest dostępny w dwóch jasnych kolorach i odpowiedni dla małych poszukiwaczy przygód w wieku 2 lat i starszych. Plecak jest w 100% wolny od PFC.

   SCHMUSEBĘR

   Schmusebär to klasyk wśród plecaków dziecięcych marki Deuter. Ten plecak daje dużo radości dzieciom w wieku około 3 lat. Kolorowe wzory i sprytne funkcje sprawiają, że jest idealny dla małych dzieci.

   KIKKI

   Kikki to nie tylko unikalny plecak w formie wesołego zwierzątka,, ale także model całkowicie zrównoważony. Jako certyfikowany produkt Bluesign®, Kikki spełnia najsurowsze na świecie standardy ochrony konsumentów, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. Plecak kiki to praktyczny i wygodny towarzysz dla małych poszukiwaczy przygód w wieku około 3 lat i starszych.

   WALDFUCHS

   Dziecięcy plecak Deuter Waldfuchs jest wyjątkowo wytrzymały i odporny. Podobnie jak większy Waldfuchs 14, został opracowany wraz z przedszkolem leśnym Pitzling i bawarskim oddziałem Federalnego Stowarzyszenia Przedszkoli Leśnych i Przyrodniczych, a także przez nich rekomendowany. Starszy brat Waldfuchsa występuje w dodatkowych kolorach, a dzięki większej objętości (o 4 l) jest to prawdziwy kosmiczny cud. W nim dzieci mogą wygodnie zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebują na wyprawy.

   pixel