Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Plecaki antykradzieżowe

Znalezionych produktów: 83
Obejrzałeś ze 83 produktów


Plecaki antykradzieżowe


Szukasz bezpiecznego plecaka na co dzień i na wielką podróż? Antykradzieżowy plecak zachwyci Cię wyjątkowym designem i to nie tylko na poziomie wyglądu. Sprawdź modele dostępne w tej kategorii i oferowane formy zabezpieczeń!

Wygodnie i bezpiecznie - tak, to możliwe!


Plecaki kojarzone są głównie z wygodą i sportowym stylem. Okazuje się, że to nie jedyna odsłona tego typu akcesoriów. Również przechowywanie wartościowych rzeczy w plecaku może być bezpieczne. Przedstawione w tej kategorii plecaki zapewniają oczywiście komfort użytkownikowi, ale przede wszystkim odznaczają się funkcjonalnością, która wpływa na wysoką ochronę przed kradzieżą, znacznie bardziej zaawansowaną niż ta, z jaką mamy do czynienia w przypadku zwykłych plecaków miejskich czy nawet turystycznych, mimo że te często mają więcej zapięć, duże klapy i ukryte przegrody. Rozwiązania stosowane w plecakach antykradzieżowych to m.in.: suwaki z zakończeniami zabezpieczającymi je przed przypadkowym rozsunięciem, chowane zamki błyskawiczne, zamki szyfrowe, komory zamykane na klapy i szelki, kieszenie zamykane na rzep, dodatkowa zasuwana kieszeń z tyłu itd. Z kolei specjalny plecak na laptopa antykradzieżowy chroni nie tylko przed zamiarami złodzieja, ale także zabezpieczy urządzenie przed przypadkowym uszkodzeniem podczas transportu.
Plecak antykradzieżowy to dowód na to, że nowoczesne, modne wzornictwo może iść w parze z funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Przechowuj i transportuj bezpiecznie swoje rzeczy, nie rezygnując ze swojego gustu i stylu! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz modele plecaków antykradzieżowych najlepszych marek, takich jak Pacsafe, BG Berlin czy XD Design.

pixel