Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Wózki na zakupy pchane

Znalezionych produktów: 90
Obejrzałeś ze 90 produktów

Wózki na zakupy 4-kołowe, czyli wózki pchane to gwarancja nie tylko wygody , ale również większej stabilności, a ponadto jako jedyne można je zarówno pchać, jak i ciągnąć. 

  • O wózkach na zakupy na 4 kołach

Wózki na zakupy 4-kołowe - do pchania i ciągnięcia

Czterokołowy wózek na zakupy do pchania to produkt, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i zyskuje niezaprzeczalne uznanie wśród klientów. Używają go nie tylko seniorzy, ale również każdy kto ma dosyć dźwigania kilku siatek z zakupami jednocześnie. Kobiety a także mężczyźni coraz chętniej sięgają po wózki zakupowe na 4-kołach, gdyż jest to prosty sposób na uniknięcie problemów z bólami pleców. Coraz częściej spotyka się też młodych ludzi, którzy wybierają się do sklepu z własnym wózkiem, zapewniając sobie w przyszłości prawidłową postawę ciała, a ponadto prezentują godne podziwu proekologiczne zachowanie i minimalizowanie zużycia zaśmiecających środowisko plastikowych torebek.

Niezależnie od wieku zainwestuj we własne 4 kółka!

 

Każdy wymagający miłośnik chodzenia po sklepach doceni jakość i wygodę jaką oferują wózki zakupowe na 4 kołach. Dzięki modelom wózków pchanych można uniknąć dźwigania właśnie zrobionych zakupów. Nowoczesne wózki całkowicie eliminują problem związany z noszeniem ciężkich siatek i zapewniają stabilność nawet kiedy są wypełnione po brzegi. Stanowią także dodatkową podporę dla osób starszych, mających problemy z równowagą lub z kręgosłupem. Pchanie wózka na zakupy na czterech kółkach minimalizuje wysiłek oraz odciąża mięśnie i stawy do minimum. Oprócz tego wózek na zakupy pchany poradzi sobie z pokonywaniem trudnych przeszkód: pokona wysoki krawężnik i kocie łby, które potrafi być kłopotliwe w drodze powrotnej do domu.

Sprawdź ofertę wózków zakupowych na 4 kołach czołowych marek Reisenthel i Rolser w naszym sklepie.

pixel