Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Plecaki szkolne

Znalezionych produktów: 666
Obejrzałeś ze 666 produktów

 

Funkcjonalne i praktyczne plecaki szkolne


Plecaki szkolne towarzyszą uczniowi niemal codziennie. Zwłaszcza w przypadku uczniów niższych klas, często mieszczą one w sobie ciężkie podręczniki, a do tego nierzadko dochodzi ciężar stroju do wychowania fizycznego oraz drugiego śniadania. Plecak szkolny powinien cechować się wygodą i odpornością na zniszczenia. Regulowane szelki, dostosowane do sylwetek chłopców i dziewczynek pozwalają dopasować ułożenie plecaka do figury. Jest to szczególnie przydatne, gdy jego właściciel cały czas rośnie, a jego postura nadal nie jest tak postawna, jak u dorosłego.

 

Plecaki i torby szkolne - charakterystyka


Kompleksowość budowy plecaka pod względem zastosowania to także istotny element. Plecaki i torby szkolne posiadają wiele komór, co pozwala oddzielnie umieszczać w nich na przykład książki, strój do wychowania fizycznego oraz przybory szkolne, takie jak piórnik. Często formę piórnika może pełnić specjalna kieszeń w plecaku, a worek ze strojem można przypiąć do haczyka przy plecaku szkolnym. Rozwiązania tego typu są nie tylko wygodne dla ucznia, bo ten nie musi nosić sporej ilości bagażu, ale również praktyczne, ponieważ zmniejsza się i tak już spora waga bagażu, a do tego wszystkie niezbędne rzeczy znajdują się w jednym miejscu.

Jak wybrać idealny plecak do szkoły?

 

Starsi lub osoby szukające plecaków mniej złożonych, z pewnością znajdą coś dla siebie wśród propozycji od marki Fjallraven lub Burton. Ci producenci skupili się na modelach prostszych z małą ilością komór i kieszonek dopasowanych bardziej do miejskich warunków. Firma Burton pomyślała także o o umieszczeniu w modelu plecaka Burton Treble Yell Port Royal Slub dodatkowych pasów, służących do przytrzymania na przykład zbędnej części odzieży. Nasz sklep oferuje różnorodne plecaki szkolne, wśród których każdy uczeń znajdzie coś dla siebie! 

pixel