Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Naczynia turystyczne

Znalezionych produktów: 275
Obejrzałeś ze 275 produktów

Naczynia turystyczne doskonale sprawdzą się do przygotowywania posiłków poza domem w warunkach polowych. Kompaktowe zestawy garnków turystycznych, poręczne kubki, składane, nietłukące się talerze, a także lekkie sztućce są niezbędnymi elementami kuchni turystycznej.

 

  • O naczyniach turystycznych

Naczynia turystyczne – gotuj i jedz na szklaku i biwaku

Przed Tobą wielodniowa wyprawa w góry? A może planujesz weekend pod namiotem lub całodniowy piknik nad jeziorem? Aby mieć energię, musisz jeść, nawet jeżeli jesteś poza domem, co wymaga od Ciebie wcześniejszego przygotowania przekąsek lub przyrządzenia ich w trakcie wędrówki. Przydadzą Ci się więc naczynia turystyczne, kompleksowe, przenośne wyposażenie Twojej mini kuchni, dzięki której z łatwością przyrządzisz obiad, przywitasz dzień energetycznym śniadaniem i wieczorem uzupełnisz braki wartości odżywczych. Naczynia turystyczne polecamy wszystkim miłośnikom odpoczynku na świeżym powietrzu, którzy zamiast luksusowych hoteli wybierają niewielki namiot. Przydadzą się każdemu turyście i miłośnikowi górskich wędrówek. W naszym sklepie znajdziesz naczynia, pozwalające Ci na stworzenie praktycznego zestawu do jedzenia w terenie.

Jakie naczynia turystyczne będą Ci potrzebne?

 

Zacznijmy od podstaw. Wszystkie naczynia turystyczne wykonane są z lekkich materiałów, które sprawiają, iż kubki turystyczne, garnki, menażki, miseczki i talerze ważą niewiele, nie obciążą Twojego plecaka. Są też bardzo kompaktowe, zajmują mało miejsca, co sprzyja odpowiedniemu zaplanowaniu zawartości Twojego bagażu. Garnki turystyczne są odporne na wysoką temperaturę, występują w kilku wariantach, różnią się pojemnością, są wyposażone w praktyczne rączki do trzymania. Menażki to wielofunkcyjne naczynia, dobrze znane harcerzom i doświadczonym turystom i biwakowiczom. To lekkie, zamykane naczynie, wykonane ze stali lub aluminium, zastępuje garnek, miseczkę, głęboki i płaski talerz. Niektóre menażki w zestawie mają dodatkowo sztućce. Jest to kompletne wyposażenie dla praktycznego outdoorowca. Wybierając naczynia turystyczne, uwzględnij liczbę osób, które mają z nich korzystać. Jeżeli szukasz wyposażenia jedynie dla siebie, wystarczy Ci menażka, jeden kubek i garnek. W przypadku, kiedy chcesz „wykarmić” całą rodzinę czy grupę przyjaciół, musisz każdego uczestnika wyprawy wyposażyć w kompletny zestaw. Przydadzą się też większe garnki turystyczne.
Szykujesz się na biwak? Zobacz także nasze sztućce turystyczne, kubki termiczne, butelki turystyczne i wiele innych!  

pixel