Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Lunchboxy

Znalezionych produktów: 264
Obejrzałeś ze 264 produktów


Wiele osób już dawno zrezygnowało z przypadkowego jedzenia na mieście. Polubiliśmy przygotowywanie posiłków w domu i dietę pudełkową. Nauczyliśmy się planować posiłki na kilka dni i odpowiednio zarządzać swoim czasem, aby gotowanie trwało krótko i nie było skomplikowanym i nieprzyjemnym obowiązkiem. Jedzenie do pracy, szkoły i na uczelnie pakujemy do lunchboxów. To specjalne pudełka i pojemniki, które nie tylko pozwalają nam na szczelne zapakowanie jedzenia, ale są też designerskim dodatkiem do naszej torby czy plecaka. Jakie lunchbox pudełka znajdziesz w naszym sklepie?

Jakie pudełka na lunch?

Lunchboxy powinny być przystosowane przede wszystkim do Twojego jedzenia, a także przeznaczenia. Niektórzy preferują dania jednogarnkowe i w ich przypadku świetnie sprawdzą się jednokomorowe pudełka na lunch. Niektórzy są fanami potraw składających się z kilku osobno przyrządzanych produktów, wtedy przydają się wielokomorowe lunchboxy. Ciekawym rozwiązaniem, szczególnie dla tych, którzy nie mają możliwości podgrzania swojego lunchu, są lunchboxy termiczne utrzymujące przez dłuższy czas temperaturę jedzenia. Nie bez znaczenia jest też kształt pojemnika. W naszej ofercie znajdziesz specjalne pojemniki na zupy, które większość z nas uwielbia, małe opakowania na przekąski i większe na główne danie. Są też zestawy ze sztućcami i wygodnymi torbami.

Lunchboxy dla dzieci. Zapakuj jedzenie do szkoły i na wycieczkę!

Zadbaj również o dietę swojego dziecka. Miej pewność, że w szkole odżywia się dobrze i nie podjada niezdrowych przekąsek. Proponujemy lunchboxy dla dzieci, zaprojektowane i stworzone z myślą o najmłodszych. Są kolorowe, znajdują się na nich motywy bajkowe i zabawne zwierzaki. Są zestawy z bidonem, aby również do picia maluch miał w szkole napój zdrowy, najlepiej wodę z owocami. Na wakacje z kolei polecamy zestawy plażowicza, czyli pudełka na lunch z okularami przeciwsłonecznymi i workiem-plecakiem.

Polecamy sprawdzić również podróżne ekspresy do kawy i worki na warzywa.

pixel