Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Piórniki szkolne

Znalezionych produktów: 35
Obejrzałeś ze 35 produktów

Piórniki szkolne

Piórnik to ważne i praktyczne akcesorium do szkoły, które przyda się każdemu dziecku. Dostępne w różnej formie, różnych rozmiarach, twarde, miękkie, z wyposażeniem albo bez. Jedno – lub wielokolorowe z wielobarwnymi nadrukami, z postaciami z bajek, bohaterami kreskówek. Bez względu na kształt i kolor piórnik do szkoły ma za zadanie chronić długopisy i inne przybory do pisania, rysowania, a na dodatek musi wyglądać modnie i stylowo.

Klasyczne piórniki są pełne przydatnych funkcji, dostępne w formie miękkiej saszetki albo w formie rozkładanej! Zachowaj prostotę i ciesz się starą szkołą z klasycznymi piórnikami młodzieżowymi od JanSport i Vans w formie saszetki, tuby zamykanej zamkiem błyskawicznym. Piórnik młodzieżowy w formie prostej, miękkiej saszetki jest bardzo lekki, pojemny, ma dużo miejsca do przechowywania i zajmuje w plecaku niewiele miejsca. W takiej saszetce oprócz przyborów biurowych zmieszczą się kable czy telefon, a w wakacje może spełniać rolę kosmetyczki. To szkolne akcesorium dla nastolatków, które musi być praktyczne i modne, zgodne z najnowszymi trendami. W naszym sklepie znajdziesz piórniki-saszetki dla nastolatków i nastolatek mono kolorowe lub z modnym nadrukiem. Można także wybrać piórnik szkolny pasujący kolorystycznie do plecaka.

Młodzież coraz chętniej sięga po sztywne piórniki w formie etui (czasem wyposażone z dodatkową klapką w środku). Taki model nie zajmuje wiele miejsca w plecaku nastolatka i dobrze chroni zawartość.

Sztywne duże piórniki są idealne dla dzieci z dużą kolekcją artykułów piśmiennych i pomogą im uporządkować i oddzielić długopisy od innych ołówków, markerów i kredek.
Dziewczynki polubią twarde rozkładane piórniki szkolne, które mają gumowe pętelki na przybory do pisania, rysowania, linijkę czy strugaczkę i plan lekcji. Ich wnętrze ma ponadto wyściółkę z obrazkami do pokolorowania. Piórniki dla dziewczynek są wesołe i zabawne, cieszą oczy kwiatami, kropeczkami, gwiazdkami, motylami, jednorożcami, tęczą albo barwnymi haftami. Piórniki dla starszych dziewczyn, nastolatek cechują się także atrakcyjnym wzornictwem i prosta formą. W zależności od ilości niezbędnych na lekcjach przyborów do pisania mają one do wyboru piórniki rozkładane, miękkie piórniki-saszetki albo piórniki w formie sztywnego etui z gumowymi pętlami i kieszonkami.

To samo dotyczy piórników dla chłopców – sztywne lub miękkie, większe i mniejsze, również dostępne w wielu kolorach i z modnymi nadrukami, w modnych wzorach, które wzbudzają zazdrość przyjaciół.

Piórnik z wyposażeniem czy bez wyposażenia – jaki najlepiej wybrać?

Postaw na piórnik z wyposażeniem jeśli chcesz zaoszczędzić czas i bieganie po sklepach w poszukiwaniu niezbędnych przyborów. Szybko, łatwo, zwłaszcza, gdy rozpoczęcie roku zbliża się wielkimi krokami i potrzebujemy jak najszybciej skompletować wyprawkę do szkoły. Wam nie narzucamy. Piórnik bez wyposażenia pozwala samodzielnie dokonać wyboru i spersonalizowanie jego zawartości. Od Ciebie zależy czy wybierzesz piórnik z kompletnym wyposażeniem, czy stworzysz swój własny i niepowtarzalny z wybranymi przez Ciebie artykułami papierniczymi.

Oferujemy Państwu gamę piórników szkolnych dla chłopców i dziewcząt, wśród których znajdziesz piórniki jednokolorowe, z barwnymi wzorami, saszetki, twarde etui, piórniki rozkładane, piórniki bez wyposażenia. Zobacz też nasze kolorowe piórniki.

pixel