Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Reisenthel wózki na zakupy

Znalezionych produktów: 19
   Obejrzałeś ze 19 produktów

   Reisenthel to niemiecki producent toreb, plecaków, wózków zakupowych i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało powstaniem wózków na zakupy najwyższej jakości, które spełniają najwyższe oczekiwania klientów, są funkcjonalne i wytrzymałe w czasie długotrwałego użytkowania.

    

   • O wózkach Reisenthel

   Reisenthel wózki na zakupy na 2 lub 4 kółkach

   Rolser to jeden z najlepszych producentów wózków na zakupy. Projekty firmy wyróżniają się na tle wózków innych marek. Unikalne rozwiązania wózków na zakupy Reisenthel czynią je praktycznymi pomocnikami na zakupy w codziennym użycie. Ponadto posiadają niepowtarzalną formę, mogę mieć 2 lub cztery koła, mogą być składane, ale cechą wspólną wszystkich modeli jest wysoka jakość użytych materiałów i wytrzymałość.

   Wózki na zakupy Reisenthel uniwersalne i wielofunkcyjne

    

   Popularny towarzysz zakupów - wózek Reisenthel jest zawsze gotowy do użycia. Płynnie poruszające się koła, dowolnego modelu organizatora zakupów pozwolą z łatwością przewieźć do domu nawet ciężkie przedmioty. Każdy z wózków ma praktyczne funkcjonalne detale i modny design, który przyciąga wzrok w supermarkecie lub na targowisku. Wózki zakupowe doskonale sprawdzą się także podczas pikników, wycieczek, wypadów na plażę, poza miasto. Spraw, by Twoje życie i wycieczki były bardziej komfortowe - dzięki szybkim i wszechstronnym wózkom Reisenthel.

   pixel