Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Śpiwory turystyczne

Znalezionych produktów: 54
Obejrzałeś ze 54 produktów


Śpiwory turystyczne w ofercie sklepu Equip

Wyjazdy na urlop i wakacyjne przygody to wspaniały czas, w którym kolekcjonujemy wspomnienia z samotnych wycieczek krajoznawczych lub poznajemy tereny z bliskimi dla nas osobami. Planując pobyt w hotelu, nie trzeba przejmować się o komfort snu, jednak wybierając nieco trudniejsze warunki w czasie campingu, warto pomyśleć o takim wyposażeniu jak śpiwory, które ogrzeją nas w chłodne wieczory i uchronią przed zimnem podłoża.

 

Chcemy zaoferować Państwu kompleksowe wyposażenie, w którego skład wchodzą m.in. śpiwory turystyczne, koce podróżne, prześcieradła i wkładki do śpiworów, posiadające pozytywny wpływ na wygodę – sen pod namiotem, może być tak samo wygodny jak oferta hotelowa! Do dyspozycji naszej klientów, są produkty firmy Sea To Summit, który jest uznawany za jednego z najpopularniejszych producentów sprzętu turystycznego na świecie.

Ciepło w trudnych warunkach – śpiwory puchowe na każdą okazję


Mocny wiatr i niskie temperatury na dużych wysokościach, mogą skutecznie odstraszać turystów – niemal tak samo jak camping i podróże w okresie jesiennym, gdy warunki na zewnątrz nie rozpieszczają urlopowiczów. Wysokiej jakości śpiwory, które wykonane są z profesjonalnych i dobrze dobranych materiałów, są w stanie uchronić organizm podróżników przed wychłodzeniem, nawet w trudnych warunkach.

Jeśli same śpiwory puchowe to zbyt mało, zawsze można dodać do swojego wyposażenia specjalne wkładki, podnoszące izolację i temperaturę nawet do 8 stopni – nie wolno zapominać o prześcieradłach, poprawiających komfort i wygodę użytkowania.

Materiały pochłaniające wilgoć i oferujące wentylację na wysokim poziomie (np. Coolmax), gwarantują łatwość w utrzymaniu higieny i minimalizację występowania reakcji alergicznych, spowodowanych obecnością drobnoustrojów. Wilgoć występująca z powodu potliwości organizmu, może być największym problemem turystów, którzy wybrali się na kilkutygodniową przygodę – warto więc wybrać produkty, które będą wspierać cyrkulację powietrza.

pixel