Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Nasz sklep znajduje się w  Warszawie, na Bemowie, na ulicy Człuchowskiej 68a.

 

 

 

Nasz magazyn mieści się w Opocznie, przy ul. Skłodowskiej 22.

 

 

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00

 

Poniżej podajemy kilka najłatwiejszych sposobów dojazdu:

 

 

  • samochodem: Z centrum miasta najłatwiej do nas dotrzeć jadąc Alejami Jerozolimskimi i skręcając w ulicę Towarową, a następnie w Wolską i Powstańców Śląskich. Wtedy dotrzemy do ulicy Człuchowskiej, przy której znajduje się nasze biuro. Ewentualnie Trasą Toruńską - zjazd na Bemowo, następnie wzdłuż ulicy Lazurowej i skręt w lewo w Człuchowską. Mapka poniżej:

 

 

 

 

 

  • autobusem: Najłatwiej do nas dojechać autobusem 190 (przystanek Hala Wola) od stacji metra Retusz Arsenał w kierunku Osiedle Górczewska.

 

 

  • tramwajem: Najłatwiej do nas dotrzeć tramwajem 26 (przystanek Hala Wola) od stacji metra Ratusz Arsenał w kierunku Osiedle Górczewska. 

 

 

  • metrem: Najdogodniej wysiąść na stacji metra Ratusz Arsenał, a stamtąd dojechać opcjonalnie albo linią autobusową 190 lub tramwajem numer 26. W obu przypadkach należy jechać kierunku przystanku Osiedle Górczewska i wysiąść na przystanku Hala Wola.

 

 

 

Na miejscu znajdujemy się w bliskim sąsiedztwie dyskontu Biedronka oraz pasażu Hala Wola, naprzeciw drogerii Rossmann. Wystarczy, że przejdą Państwo na drugą stronę ulicy i skręcą zgodnie z kierunkiem znaku Equip.pl. 

 

       

 

 

pixel