Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Termosy na jedzenie

Znalezionych produktów: 53
Obejrzałeś ze 53 produktów

Termos obiadowy to idealne rozwiązanie na co dzień, ale także wówczas, gdy planujemy pieszą wędrówkę czy podróż. Zawsze wtedy, gdy nie mamy dostępu do kuchni termos obiadowy pozwala zabrać ulubiony ciepły lub zimny posiłek na wynos.

  • O termosach na jedzenie

Termos obiadowy – gorące i zimne posiłki zawsze na wyciągnięcie dłoni

Zdrowy, domowy posiłek pozwala na szybkie uzupełnienie kalorii i regenerację sił w ciągu dnia, dzięki czemu łatwiej możemy podejmować kolejne wyzwania. W pracy, w podróży, na wycieczce, na szlaku, na plaży czy na pikniku, w każdym innym miejscu poza domem, trudno jest przygotować zwłaszcza ciepłe danie. W każdym z tych miejsc, gdzie nie mamy dostępu do kuchni, aby ugotować coś ciepłego, pomocny będzie termos obiadowy. To klasyczne i praktyczne naczynie pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze, a także ma pozytywny wpływ na naszą planetę. Termos obiadowy pozwala w wygodny sposób przechować i transportować zimne i ciepłe dania do pracy, na uczelnię albo, gdy zgłodniejesz po treningu, a na górskim szlaku doskonale zastąpią cały zestaw do gotowania – kuchenkę, kartusz i komplet naczyń turystycznych. Termos obiadowy z łatwością zmieści się w plecaku, jest szczelny, dlatego nie musisz zaprzątać sobie głowy, że coś z plecaka ulegnie poplamieniu. Po prostu rozkoszuj się otaczającą przyrodą, a gdy poczujesz głód sięgnij po termos z ulubionym, wcześniej przyrządzonym posiłkiem.

Termosy na lunch – zrób sobie przerwę, zjedz i odpocznij!

 

Termos na lunch ma charakterystyczny, duży otwór, dzięki któremu mamy łatwy dostęp do wnętrza, umożliwiający jego łatwe napełnianie, późniejsze serwowanie i spożywanie posiłku, ale także łatwe mycie wnętrza. Wysokiej jakości termosy na żywność wykonane są tradycyjnie ze stali nierdzewnej, która nie zmienia smaku i zapachu posiłków i jest bezpieczna dla żywności. Ich konstrukcja jest podobna do tej, jaką charakteryzują się termosy na napoje, oparta na podwójnych ściankach izolowanych próżnią. Próżnia pomiędzy ściankami gwarantuje doskonałe właściwości izolacyjne i pomaga w utrzymaniu wysokiej lub niskiej temperatury jedzenia. Niektóre z modeli termosów na lunch wyposażone są w praktyczne nakrętki, miseczki i sztućce, które umożliwiają wygodne spożywanie posiłku w dowolnie wybranym miejscu – w pracy, w pociągu, na szlaku, albo w szkole. Termosy na jedzenie o dużej pojemności są wyposażane w dodatkowe uchwyty lub paski pozwalające wygodniej przenosić pełny termos, a także serwować zupę, czy inne jedzenie.

Termos na lunch to coraz bardziej popularny gadżet przydatny zarówno w codziennym, zabieganym życiu jak i na wielogodzinnym trekkingu. Z jego pomocą dokładnie zaplanujesz swoje posiłki i masz całkowita kontrolę nad tym co i kiedy jesz!

Termosy na ciepłe i zimne posiłki

 

Termos na jedzenie, a konkretnie zapakowany do niego ciepły lub zimny posiłek, np. rozgrzewająca zupa, gulasz, curry, owsianka, zdrowa sałatka owocowa albo warzywna skutecznie uchronią Cię przed niekontrolowanym objadaniem się niezdrowym, pełnym sztucznych składników jedzeniem, kiedy w ciągu dnia dopadnie Cię głód. Szczególnie w chłodniejsze dni, gorące potrawy zapakowane w termos na żywność dodadzą pozytywnej mocy i rozgrzeją Twój organizm od środka.

Termos obiadowy pozwoli również zaoszczędzić pieniądze i sprawi, że nie będziesz marnować jedzenia. Zamiast ciągle kupować gotowce i stołować się na mieście, przygotuj swój własny posiłek i zabierz go w termosie obiadowym na wynos. Pozostałości z kolacji i obiadu nie muszą lądować przecież w koszu, idealnie nadadzą się do spożycia następnego dnia. Zdziwisz się jaką sumę można uzbierać z czasem, zabierając ze sobą swój termos obiadowy wypełniony domowymi smakołykami. Można to łatwo sprawdzić i po prostu kwotę, którą przeznaczylibyśmy na posiłek jedzony na mieście wrzucać codziennie do skarbonki. Z czasem uzbieraną kwotę z przyjemnością można przeznaczyć na planowany wyjazd, bilety na koncert, czy nowy sprzęt turystyczny.

Termosy na jedzenie – mały krok w kierunku zero waste

 

Termos na jedzenie to świetny sposób aby zrobić coś dla środowiska naturalnego i żyć eko! Stal nierdzewna to bardzo wytrzymały i przyjazny dla naszej Planety surowiec, który nadaje się do recyklingu. Termosy obiadowe ze stali są niezwykle trwałe i nadają się do wielokrotnego użytku. Takie naczynie można z dumą zabrać do restauracji na zamówiony na wynos posiłek i zrezygnowany z opakowań jednorazowych. Życie w zgodzie z naturą i zasadami zero waste uchroni Ziemię przed rosnącą liczbą plastikowych śmieci, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy, które sprzedawca doliczyłby za jednorazowy pojemnik.

Termosy na żywność – zadbaj o drugie śniadanie lub obiad dziecka

 

Każdy rodzic dba o prawidłowe odżywanie swojego dziecka. Termos na jedzenie dla dzieci pozwoli przygotować porcję pożywnego posiłku, który dostarczy energii w ciągu dnia pełnego dziecięcych zabaw i obowiązków. Niezależnie od pory roku termos obiadowy pozwala zabierać domowe zimne i gorące posiłki w dowolne miejsce. Klasowa wycieczka, piknik w parku, relaks na plaży albo szkolna przerwa, zawsze warto przygotować coś dla swojej pociechy, aby nie musiała kupować niezdrowych słodyczy, czy tłustych burgerów z frytkami wątpliwej świeżości. Termos obiadowy sprawdzi się również w przypadku dzieci, które mają różnego rodzaju alergie pokarmowe lub są na diecie.

pixel