Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Pokrowce na walizki

Znalezionych produktów: 8
   Obejrzałeś ze 8 produktów


   Pokrowce na walizki podróżne


   Chcesz, aby Twój bagaż wyróżniał się na lotnisku? Znajdź idealny pokrowiec na swoją walizkę. To gadżet genialny w swojej prostocie! Pokrowce dostępne są w wielu ciekawych wzorach i różnych rozmiarach dopasowanych do walizek podróżnych na kółkach, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

    

   Do czego służą pokrowce na walizki?


   Już na pierwszy rzut oka widać, że pokrowce są bardzo wzorzyste i kolorowe - jednym z głównych zadań pokrowca jest ułatwienie identyfikacji walizki. Większość walizek na kółkach jest do siebie bardzo podobna, a jeśli już znajdziemy wyróżniający się model to okazuje się, że jest on znacznie droższy od klasycznej walizki na kółkach w czarnym kolorze. Ci, którzy chociażby raz zgubili swój bagaż lub mieli problem z jego odnalezieniem wśród stosu innych walizek i toreb zdają sobie sprawę, że nadanie walizce charakterystycznego wyglądu może okazać się bezcenne. Poza tym pokrowiec stanowi ochronę walizki - zabezpiecza przed zarysowaniami i zabrudzeniami oraz zwiększa wodoodporność walizki. Pokrowce do walizki to przede wszystkim praktyczne akcesoria bagażowe, ale dla niektórych ważne są także ich walory estetyczne, dlatego warto przyjrzeć się oryginalnym wzorom. Kolejną zaletą zastosowania pokrowca jest zwiększenie bezpieczeństwa w podróży - pokrowiec na walizkę zabezpiecza przed przypadkowym otworzeniem walizki, jak również przed rozpięciem suwaka przez złodzieja. Jednocześnie właściciel walizki zachowuje pełen komfort transportu swojego bagażu, gdyż każdy pokrowiec na walizki posiada otwory na wysuwaną rączkę i na boczny uchwyt.

    

   W naszej ofercie znajdziesz tanie pokrowce na walizki, które poza ciekawym wyglądem cechują się najwyższymi standardami jakości i wytrzymałości. Warto też zaznaczyć, że pokrowce wykonane są z elastycznego materiału, który prosto się zakłada i zapina się od dołu walizki za pomocą zatrzasków. Przekonaj się, że wystarczy jeden tak prosty gadżet, aby łatwo zlokalizować swoją walizkę na lotnisku i uniknąć wielu problemów! Znajdziesz u nas także inne akcesoria do walizek, takie jak identyfikatory do walizek oraz zabezpieczenia - kłódki do bagażu.

   pixel