Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Wózki na zakupy składane

Znalezionych produktów: 69
Obejrzałeś ze 69 produktów

Dzięki składanym wózkom na zakupy poczujesz różnicę w czasie robienia codziennych zakupów. Ich przemyślana konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsca w dom i podczas dojazdu do sklepu, czy na cotygodniowy targ z warzywami i owocami. 

  • O wózkach na zakupy składanych

Składane wózki zakupowe na kółkach - po złożeniu zajmują niewiele miejsca w bagażniku samochodu albo w szafie


Składane wózki na zakupy to wygoda podczas robienia codziennych lub dużych cotygodniowych zakupów. Ich składana konstrukcja sprawia, że można zaoszczędzić miejsca podczas transportu; z łatwością zmieszczą się w bagażniku każdego samochód. Po skończonych zakupach i opróżnieniu wózka wystarczy złożyć go i przechować na niewielkiej powierzchni do następnego razu. Wśród składanych wózków na kółkach są takie, które można składać na płasko, na pół lub z chowaną rączką. 

Wózki zakupowe na kółkach składane - przekonaj się o ich mocy i funkcjonalności


Każdy, kto myśli, że wózek na zakupy składany to przeżytek i nadaje się do lamusa, po zapoznaniu się z ofertą naszego sklepu powinien szybko i bezpowrotnie zmienić zdanie. Składane wózki zakupowe na kółkach to nie tylko wygoda i zdrowie Twojego kręgosłupa, to styl i dokładnie przemyślana konstrukcja opracowana z myślą o przyjemnych zakupach. Wózki zakupowe składane jak sama nazwa wskazuje mają składaną ramę i eleganckie podwozie, którego design współgra ze stylem osadzonego na nim worka, torby. Torba ma sporą pojemność i może być zamykana zamkiem błyskawiczny lub ściągana sznurkiem, a podstawa może opierać się na 2, 4 lub 6 kółkach. Kluczowym atutem składanych wózków na zakupy jest składana rama i niekiedy odczepiane kółka. Kiedy skończysz serię zakupów, po prostu złóż wózek do bagażnika, schowaj w szafie albo oprzyj za drzwiami do następnego użycia. Wózki zakupowe składane na kółkach to tak na prawdę 2-w-1; piękna, samodzielna torba albo wózek. 

pixel