Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Maty samopompujące

Znalezionych produktów: 53
Obejrzałeś ze 53 produktów


Maty samopompujące są rodzajem turystycznych materacy, dzięki którym można wygodnie ułożyć się do snu w każdych warunkach. O ich największej zalecie mówi właśnie ich nazwa - nie wymagają od użytkownika sesji wdechów i wydechów, która miałaby sprawić, że mata osiągnie oczekiwaną objętość, nie potrzeba bo nich także osobnej pompki, która przecież stanowiłaby dodatkowy, zbędny balast. W tej kategorii znajdziesz duży wybór tego typu mat.

Jak wybrać dobrą matę samopompującą?

To pytanie nasuwa się zapewne wielu osobom, które szykują się na wyjazd w plener, na obóz czy wyprawę na kemping. Dobra mata to taka, którą łatwo będzie złożyć, przetransportować. I która napompuje się szybko, kiedy użytkownik będzie zmęczony i ani mu w głowie długie oczekiwanie. Solidna mata samopompująca to szczelny produkt, z którego nie ucieka powietrze w czasie użytkowania. Dobrze by było, gdyby taki produkt miał też dobry stosunek ceny do jakości i opinii. Na szczęście właśnie takie produkty znajdziesz w naszym sklepie.

Maty samopompujące w sklepie online equip.pl

W naszym sklepie internetowym zebraliśmy zarówno maty uniwersalne, jak i te dostosowane do potrzeb kobiet i mężczyzn. Jeśli zastanawiasz się, co może to znaczyć, odpowiadamy: chodzi o stworzenie ergonomicznego kształtu, który w wersjach mat samopompujących damskich oznacza szerszą partię w biodrach, węższą w ramionach. I odwrotnie: dla mężczyzn - węższą w biodrach. Sprzedajemy sprawdzone samopompujące maty producentów takich jak Sea to Summit. Ich dodatkową zaletą jest szeroka gama kolorystyczna, co pozwala cieszyć się nie tylko ich użytecznością, ale i estetyką. Sprawdź również nasze materace turystyczne, śpiwory i hamaki turystyczne

pixel