Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Poduszki podróżne

Znalezionych produktów: 125
Obejrzałeś ze 125 produktów


Praktyczne poduszki turystyczne - zadbaj o wygodę.

Twoich bliskich i Ciebie czeka daleka podróż? Po co się męczyć, skoro można po prostu pójść spać i obudzić się dużo bliżej celu! Auta, pociągi, a nawet samoloty mogą nie należeć do najwygodniejszych, jeśli chodzi o ułożenie ciała do snu. Warto więc wykorzystać asortyment, który pozwoli Wam zmaksymalizować wygodę!

Wygodna podróż - nawet ta najdłuższa!

Posiadamy w swojej ofercie poduszki na podróż dla każdego, niezależnie od wieku, wymagań i oczekiwań. Zapraszamy serdecznie wszystkich wymagających klientów, którzy szukają produktów idealnych na camping, podróż lub wyjazd pod namioty na obóz survivalowy – gwarantujemy najlepszą jakość wyposażenia, które nie zawiedzie Cię nawet w ekstremalnych sytuacjach!

Poduszki turystyczne dla dzieci i dorosłych – wybierz najlepsze dla siebie

Chcąc zapewnić Wam komfort, zdecydowaliśmy się na najbardziej renomowanych producentów na rynku, którzy posiadają pozytywnie opinie użytkowników wybierających poduszki podróżne na każdą okazję. Należą do nich m.in. takie marki jak: BG Berlin, Cocoon, Eagle Creek, LittleLife, Sea To Summit, Trunki.

Posiadamy nie tylko klasyczne modele poduszek podróżnych, które możemy ułożyć wygodnie pod głową, ale także produkty do poprawy kształtu fotela – dzięki temu wielogodzinna trasa bez częstych przystanków, nie będzie już stanowić problemu. Dysponujemy również poduszkami usztywniającymi kark, który warto chronić przed nienaturalnymi pozycjami – ból spowodowany snem w pozycji siedzącej, może utrzymywać się nawet do kilku dni.

Dla najbardziej wymagającej grupy użytkowników przygotowaliśmy kolorowe i zabawne poduszki podróżne, które nie tylko zaskoczą swoją miękkością i przyjemnym materiałem, ale też kształtem i wzorem. Mowa oczywiście na temat poduszek turystycznych dla dzieci, które nie zawsze pozytywnie znoszą podróż w jednej pozycji na fotelu pasażera.

pixel