Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Plecaki miejskie

Znalezionych produktów: 1584
Obejrzałeś ze 1584 produktów

 

Kilka słów o plecakach miejskich


Plecaki miejskie - co zdradza już sama nazwa - są produkowane z myślą o poruszaniu się po terenach miejskich. Najczęściej, ze względu na konieczność wygody i wieleroakie wykorzystywanie są one bardzo proste w budowie. Przeważnie, lecz nie zawsze składają się z jednej komory, w której przetrzymywane są najróżniejsze rzeczy, albowiem ze względu na swoją prostą konstrukcję pozwala on właścicielowi wykorzystywać go zarówno przy podróżach do pracy jak i spacerach po mieście. Można pomysleć, że jeśli coś jest do wszystkiego to najczęściej jest do niczego. W przypadku plecaków miejskich ta reguła nie ma zastosowania.

 

Plecak miejski - cechy


Mimo tego szerokiego wachlarza zastosowań i przydatności, producenci dosotosowują się do obecnie panujących wymagań i wyprofilowują swoje produkty w konkretnym kierunku, jednocześnie starając się zachować możliwość wykorzystania ich w wielu sytuacjach. Z tego też powodu w plecakach miejskich bardzo często można znaleźć dodatkowe kieszenie - mniejsze od głównej komory - w których przechowywanie latopa lub tabletu nie stanowi najmniejszej trudności. Popularnym rozwiązaniem przy produkcji plecaków miejskich jest także dodawanie małych komór zewnętrznych z boku - te ułatwiają użytkownikowi dostęp np. do napoju lub na szelkach, gdzie można umieścić odtwarzacz mp3. Oczywiście nie bez znaczenia jest także obecność pasów kompresyjnych, ograniczających puste miejsce wewnątrz plecaka i tym samym opróżniających go z powietrza. Mały plecak miejski to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.

 

Równie istotnym elementem wyposażenia plecaka miejskiego są także usztywniane plecy. Ze względu na dużą popularność plecaków miejskich istnieje ich ogromny wybór. Od tych najprostszych, do spacerów po te bardziej złożone, znajdujące zastosowanie w szkole oraz w pracy. Odczujecie to Państwo przeglądając niezwykle bogatą ofertę naszego sklepu, w których różni producenci - Burton, High Sierra, The North Face - przygotowali estetycznie wykonane plecaki w różnych wariantach kolorystycznych. Oferujemy różnorodne plecaki miejskie damskie i męskie

pixel