Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Torebki silikonowe

Znalezionych produktów: 35
Obejrzałeś ze 35 produktów


Mają niewielkie rozmiary, są lekkie, mieszczą się w kieszeni, dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, mają też szczelne zamknięcie i co ważne, są wielokrotnego użytku, czyli wpisują się w założenia koncepcji zero waste. Silikonowe woreczki są przyjazne środowisku, możemy z nich korzystać wielokrotnie i tym samym zrezygnować z jednorazowych, plastikowych torebek, które są jedną z większych przyczyn namnażania się śmieci na świecie. Torebki silikonowe są wykonane z czystego silikonu, nietoksycznego i bezpiecznego dla żywności.

Szerokie zastosowanie woreczków silikonowych

Silikonowe woreczki znalazły swoje zastosowanie w kuchni, biurze, pokoju dziecięcym, domowej spiżarni, garażu i warsztacie, a także w podróży. Możemy w nich przechowywać żywność, a nawet ją mrozić. Świetnie sprawdzają się do porządkowania lodówki oraz sprzyjają utrzymaniu świeżości owocom i warzywom. Torebki na żywność przeznaczone są też na produkty sypkie czy też herbatę oraz inne produkty, których nie przechowujemy w lodówce. Przy ich pomocy zachowamy porządek w pokoju ucznia. W podróży posłużą nam do przechowywania leków czy kosmetyków. Możemy w nich umieścić akcesoria elektroniczne, a także drobne narzędzia, jak śrubki czy wkręty.

Zalety silikonowych torebek

Torebki silikonowe na żywność oraz inne produkty i akcesoria zostały wykonane z naturalnych zasobów, w większości jest to piasek. Dzięki temu woreczki są wolne od BPA i plastiku. Dodatkowo, silikon jest materiałem trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu możemy używać torebek wielokrotnie. Nie wykazuje wrażliwości na zmiany temperatur, zachowuje swoje właściwości przy wysokich i niskich temperaturach. Silikonowe woreczki są bezzapachowe i nietoksyczne. Możemy je podpisać markerem, co szczególnie przydaje się w przypadku dużej ilości wypełnionych woreczków.

W Twojej kuchni nie może zabraknąć również worków na warzywa i owoce oraz opakowań na produkty sypkie.

pixel