Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Plecaki turystyczne

Znalezionych produktów: 436
Obejrzałeś ze 436 produktów

 

Funkcjonalne i wygodne plecaki turystyczne


Plecaki turystyczne to jedne z najpopularniejszych modeli plecaków ze względu na ich wielorakie przeznaczenie. Służą one klientom nie tylko w celach, do których zostały domyślnie stworzone. Wiele osób wykorzystuje je na przykład w w życiu codziennym, jako plecaki, w których pomieścić trzeba różnorakie rzeczy, jak laptop czy zakupy, ale również jako plecaki szkolne. W tych okolicznościach najczęściej sprawdzają się plecaki o mniejszej pojemności - około 30 litrów. Docelowo jednak plecaki turystyczne zostały wyprodukowane z myślą o wypadach rekreacyjnych, takich jak wycieczka za miasto lub też wypad pod namiot.

 

Jak wybrać odpowiedni plecak turystyczny?

 

W zależności od tego, na jak długi okres planujemy wyprawę i w jakich okolicznościach przyrody przyjdzie nam ten czas spędzać, powinniśmy dobierać swój plecak turystyczny. Krótkie wędrówki oznaczają małą pojemność, ale z kolei jeśli wybieramy się w chłodniejsze rejony kraju powinniśmy wziąć pod uwagę iż grubszy ubiór zajmie więcej miejsca, więc dodatkowe kilka litrów w pojemności plecaka będzie rozsądnym rozwiązaniem. Tak samo jeśli spodziewamy się opadów deszczu, z pewnością chcemy, aby nasze rzeczy mimo wędrówki pozostały suche, co umożliwi nam pokrowiec przeciwdeszczowy. W naszym sklepie bardzo szeroką ofertę takiego asortymentu prezentuje firma Deuter.

 

Dłuższe wojaże oznaczają konieczność dysponowania dużą pojemnością, a razem z nią powiększa się także rozmiar zakupionego towaru. Jeśli nasz plecak jest sporych rozmiarów stabilność pomogą nam zachować pasy biodrowe i piersiowe, a także szelki naramienne oraz te na barkach. Nie musimy jednak planować kolejnego zakupu, jeśli planujemy zwiedzać podczas naszej wycieczki i nie chcemy się rozstawać z najpotrzebniejszymi rzeczami. Wystarczy, że pomyślimy o plecaku, z odpinanym mniejszym plecakiem sprawdzającym się w roli podstawowego, małego bagażu jak na przykład plecak podróżny Caribee Jet Pack 65.

 

pixel