Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Czołówki

Znalezionych produktów: 39
Obejrzałeś ze 39 produktów

Latarka czołowa, popularnie zwana czołówką pozwala wykonywać wszelkie aktywności po zmroku i zanim wzejdzie słońce. Masz wolne ręce i źródło światła, które rozświetli drogę i poprawi Twoje bezpieczeństwo.

 

  • O czołówkach

Latarki czołówki - praktyczny gadżet na trasę

Jeden z najbardziej praktycznych i tym samym obowiązkowych elementów wyposażenia każdego miłośnika outdooru, czyli czołówka. Przyda się w wielu okolicznościach, nie tylko podczas górskiej wyprawy, ale też nocnego treningu biegowego czy jazdy na rowerze po zmroku. Warto jest ją mieć na biwaku i polu namiotowych. Nigdy nie wiesz, kiedy może Ci się przydać dodatkowe źródło światła, dlatego nie opłaca się o niej zapominać. Jej miejsce jest w Twoim plecaku! Lampy czołówki mają przewagą nad typowymi latarkami pod wieloma względami. Dzisiaj już „ze świecą szukać” turysty, który oświetlałby sobie drogę masywną latarką – ciężką i angażującą niekiedy nawet obie ręce. Jest to zdecydowanie niepraktyczne i na pewno nie ma nic wspólnego z wygodą i komfortem. Czołówki turystyczne są lżejsze, mniejsze i praktyczne. Zakładamy je na głowę i bez angażowania rąk oświetlamy sobie drogę. To też kwestia bezpieczeństwa, kiedy się potkniemy, możemy się asekurować podczas upadku rękoma. Mając latarkę w ręku, jest to już trudniejsze. Strumie światła czołówki pojawia się w kierunku, w którym patrzymy. Przy jej pomocy nawet rozłożenie namiotu w ciemności nie będzie trudnym zadaniem.

Latarki czołowe nie tylko dla outdoorowca

 

Mają znacznie szersze zastosowanie. Obecnie dużą popularnością cieszą się również czołówki do biegania. Jesteśmy coraz bardziej aktywni, lubimy uprawiać sport, jednak często nie mamy czasu na trening w ciągu dnia. Pozostaje wieczorny jogging. Lampy czołówki sprawdzają się wtedy świetnie. Oświetlają drogę w parku, rzadziej uczęszczaną ścieżkę czy po prostu chodnik w mieście. Czujemy się bezpieczniej wszędzie tam, gdzie oświetlenie jest niedostateczne. Latarki czołowe warto mieć także w samochodzie, pozwolą Ci dokonać napraw w trasie, a także w wybierając się na weekendowy wypad za miasto czy też nad jezioro z bliskimi.

pixel