Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Deuter plecaki trekkingowe

Znalezionych produktów: 9
   Obejrzałeś ze 9 produktów   Plecaki trekkingowe Deuter - nie tylko dla górskich ekspertów!

   Wieloletnia obecność marki Deuter w branży turystycznej oraz  doświadczenie pozwalają jej tworzyć produkty najwyższej jakości, które satysfakcjonują najbardziej wymagających profesjonalnych klientów. Plecaki trekkingowe Deuter zostały przeprojektowywane, udoskonalane na przestrzeni wielu lat aby trafić do sprzedaży w obecnej, doskonałej formie. W zależności od przeznaczenia plecaka; trekking, wspinaczka górska, wielokilometrowy szlak turystyczny, Deuter tworzy specjalnie dopasowany system nośny. Każdy plecak trekkingowy posiada innowacyjny, specjalnie opracowany system nośny oparty na lekkim stelażu. Elastyczna rama (stelaż) oraz poszczególne elementy uprzęży dobrze amortyzują ciężar dźwiganego ładunku, zapewniają właściwą cyrkulację powietrza wokół pleców co wpływa na ogólny komfort zwłaszcza podczas wysiłku w gorące dni.

   Modele trekkingowe plecaków Deuter posiadają wiele funkcjonalnych kieszeni zlokalizowanych na zewnątrz i wewnątrz; w pasie biodrowym, w pokrywie zamykającej, po bokach, a także na przednim panelu. Dzięki zewnętrznym pętlom i taśmom można bezpiecznie przymocować dodatkowy sprzęt jak chociażby kijki trekkingowe, matę do spania, czekan albo menażkę. Jeśli nasz plecak nie jest zapakowany po brzegi to jego objętość łatwo wyregulujemy korzystając z bocznych pasów kompresyjnych. Rozwiązanie to pozwala przybliżyć środek ciężkości do pleców, co pozwoli nam utrzymać równowagę nawet w trakcie trekkingu po mocno zróżnicowanym terenie. Pamiętajmy także o regulowanej klapie w modelach, którą można całkowicie odpiąć.

   Plecaki trekkingowe Deuter z systemem Aircontact Pro.

   Masz przed sobą dłuższą trasę trekkingową i potrzebujesz pojemnego plecaka, do którego zmieszczą się wszystkie rzeczy? Szukasz plecaka, który gwarantuje dużą swobodę ruchów i wygodę, a jednocześnie jest tak lekki?

   Aircontact Pro to właściwy wybór! Zmniejszona waga systemu nośnego oraz funkcjonalna pianka z otwartymi porami zapewnia przyjemną wymianę powietrza przy każdym ruchu. Rezultat: pocisz się o 15% mniej niż z plecakiem o tradycyjnym systemie nośnym.

   Damskie i męskie plecaki do trekkingu Deuter

   Dzięki takiemu zróżnicowaniu plecaków - na damskie i męskie - można je dokładniej dopasować do wzrostu, kształtu pleców i anatomii. Czym różnią się plecaki dla mężczyzn i kobiet? Głównym elementem różnicującym plecaki trekkingowe Deuter jest ich system nośny. Plecaki trekkingowe Deuter dla kobiet mają zdecydowanie krótsze pasy ramienne i tylny panel oraz odległość między pasami ramiennymi a pasem biodrowym. Taka konstrukcja zapewnia optymalne dopasowanie do drobniejszej budowy kobiecego ciała i niższego wzrostu. Pas biodrowy ma odpowiednią konstrukcję i doskonale amortyzuje w czasie każdego kroku. Bezpiecznie i solidnie opiera się na biodrach nie powodując otarć ani nadmiernego ucisku. Damskie i męskie modele docenimy głównie w modelach placków trekkingowych. Wielogodzinne użytkowanie obciążonego plecaka podczas wyprawy w trudnym terenie powinno być wygodne i nie powodować przeciążeń ani bólu kręgosłupa.

   pixel