Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Deuter Race

Znalezionych produktów: 33
Obejrzałeś ze 33 produktówDeuter Race - doskonałe plecaki rowerowe

Plecaki z serii Deuter Race są bardzo lekkie i przypadną do gustu wszystkim entuzjastom rowerowych przejażdżek wyruszających na jednodniowe wycieczki. Oprócz minimalnej wagi, plecaki Deuter Race idealnie przylegają do ciała, tę cechę docenisz podczas zjeżdżania wąskimi leśnymi ścieżkami lub pokonując ostre zakręty z dużą prędkością.

Deuter Race i Race X: sprawdzone klasyki

Klasyczne plecaki Deuter Race i Race X mają nowoczesny i przejrzysty wygląd. Oprócz tego wyposażono je w przewiewny, ale dobrze dopasowany system nośny Airstripes. Race i Race X będą najlepszym wyborem, gdy chcesz wszystko zapakować na jednodniową wycieczkę, a ważny jest każdy gram.

Plecaki rowerowe Deuter Race Lite: najwyższa lekkość

Plecak na rower Deuter Race Lite waży zaledwie 430 g, i jest najlżejszy wśród plecaków zaprojektowanych dla rowerzystów. Tak lekki, że prawie nie czujesz go na plecach! Wszystko za sprawą miękkiego i giętkiego systemu nośnego Airstripes, który dzięki miękkim poduszkom i pasom naramiennym wygodnie i bezpiecznie dopasowuje się do każdego manewru.

Race Air & Race EXP Air: lekki i przestronny

Jeśli lubisz wentylację, Race Air jest dla Ciebie! Doskonale wentylowany system nośny Aircomfort Flexlite zapewnia ochłodę nawet podczas najtrudniejszych tras. W razie potrzeby Race EXP Air można rozszerzyć o objętość trzech litrów.

pixel