Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Kubki termiczne z uchwytem

Znalezionych produktów: 51
Obejrzałeś ze 51 produktów

Kubek termiczny to praktyczne akcesorium, dzięki któremu nasz napój pozostaje ciepły lub zimny przez dłuższy czas. Termiczne kubki z uchwytem to wygodny sposób na zabranie kawy lub herbaty na wynos każdego dnia, w dowolne miejsce.

  • O kubkach termicznych z uchwytem

Kubek termiczny z uchem na kawę lub herbatę o każdej porze roku

Wygodne, funkcjonalne i przyjazne dla środowiska, coraz bardziej popularne kubki termiczne z uchem sprawdzą się zarówno w życiu codziennym jak i w podróży, czy na wycieczce. Dobry kubek termiczny sprawia, że nasza ulubiona kawa lub herbata pozostają gorące znacznie dłużej. Kubek termiczny z uchwytem to produkt, który można zabrać do samochodu, do pracy, na spacer, ale również nie zawiedzie w czasie górskiej wędrówki. Dzięki podwójnym ściankom i izolacji próżniowej w kubku termicznym napoje zachowują niską lub wysoką temperaturę znacznie dłużej. 

Kubek termiczny na kawę z uchwytem szczelny i niezawodny

Thermos, Stanley, Hydro Flask czy Asobu to producenci, którzy oferują szczelne kubki na kawę z uchem.  Jeśli jesteś śpiochem, wolisz przed wyjściem z domu pospać nieco dłużej to warto zaopatrzyć się w hermetyczny kubek z uchwytem na kawę. Dzięki niemu nie tylko zadbasz o środowisko, ale także w komfortowy i bezpieczny sposób zabierzesz ulubioną, gorącą kawę na wynos. Warto także pamiętać, że kubek termiczny sprawdzi się nie tylko w przypadku gorących napojów, ale także zimnych, a dodanie kilku kostek lodu dodatkowo wydłuży czas zachowania niskiej temperatury. 

Jeżeli szukasz naczynia termicznego o większej pojemności to warto zapoznać się z ofertą termosów na napoje. Dostępne od niewielkich po duże, nawet dwu litrowe, pozwalają zabrać dużą ilość płynu dla całej rodziny. A jeśli oprócz płynów chcesz zabierać także żywność na wynos to zachęcamy do przejrzenia oferty termosów na jedzenie. Termosy obiadowe z szerokim otworem są łatwe do napełnienia, a także pozwalają zjeść zdrowy posiłek w dowolnym miejscu. 

 

pixel