Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Kosmetyki podróżne

Znalezionych produktów: 11
   Obejrzałeś ze 11 produktów


   Długie piesze, jak i rowerowe wycieczki powodują, że końcem dnia padamy ze zmęczenia. Szybka, relaksująca toaleta przed snem jest tym, czego potrzebujemy najbardziej. Z myślą o tym rytuale powstała nasza oferta kosmetyków podróżnych. Kosmetyki, jakich potrzebujemy w podróży, powinny być dostosowane do naszych potrzeb, a jednocześnie nie przytłaczać i nie powodować rozrostu naszego bagażu. W niezbędniku powinny znaleźć się przede wszystkim bakteriobójcze płyny do rąk, kremy oraz balsamy z filtrem, ochronne sztyfty do ust, mydełka a przede wszystkim – repelenty na komary i inne owady.

   Repelenty na komary i kleszcze: powiedz stop owadom

   Nasza oferta to bogaty wybór kosmetyków ochronnych, ale także repelentów i inne insekty. Silne preparaty okażą się przydatne w każdym klimacie. Repelenty na komary od firmy Mugga skutecznie odstraszy tropikalne i szkodliwe odmiany dzięki skutecznej, notyfikowanej przez UE substancji aktywnej DEET, która doskonale chroni ciało ludzkie. Z drugiej strony warto wyposażyć się w także w repelenty na kleszcze – które corocznie powodują spore żniwo zachorowań na boreliozę. Zapewnienie higieny podczas podróży to bardzo ważna sprawa. Zapewnia nie tylko komfortowe przebywanie na szlaku, ale jednocześnie zapobiega powstawaniu zatarć czy potówek.

   Jakie formaty kosmetyków podróżnych wybrać?

   Zdecydowanie polecamy mini kosmetyki, czyli mniejsze format dedykowane właśnie w podróż. Nie tylko ze względu na ergonomię (waga bagażu jest istotna, zwłaszcza podczas pieszych wędrówek), ale łatwość ich spakowania. 15 ml, 100 ml – to polecane przez nas pojemności, dzięki którym każda wycieczka będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Dodatkową zaletą takich pojemności jest także to, że szybko się zużywają i zwalniają nieco miejsca w plecaku. Z kosmetyków podróżnych do mycia zaś polecamy listki myjące – małe opakowanie to 50 listków, wystarczających na kilkudniową podróż.
   Sprawdź także inne produkty przydatne w podróży, np. ręczniki szybkoschnące czy apteczki turystyczne, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

   pixel