Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 22 834 40 59

Zwroty

1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o  prawach konsumenta , konsument ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny przez poinformowanie Sklepu o swojej decyzji o odstąpieniu od Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie Towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie Towaru.  W naszym sklepie umożliwiamy zwrot zakupionych towarów do 30 dni od ich otrzymania

2. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od Umowy Konsument musi odesłać zamówiony towar do nas na ul. Człuchowską 68 w Warszawie lub na ul. Skłodowskiej 22 w Opocznie

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy Sprzedawca udostępnia Konsumentowi poniżej:

FORMULARZ ZWROTU PDF

FORMULARZ ZWROTU DOC

 

Konsument może skorzystać z przekazanego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 

WSZYSTKIE ZWROTY PROSIMY ODSYŁAĆ NA UL. CZŁUCHOWSKĄ 68 01-360 WARSZAWA LUB NA UL. SKŁODOWSKIEJ 22 26-300 OPOCZNO. ZWROTY ODSYŁANE NA UL. HEROLDÓW NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE I WRÓCĄ DO NADAWCY NA KOSZT NADAWCY !!!!!

3. Konsument będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

4. W przypadku odstąpienia od umowy, Sklep zwróci Konsumentowi wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep) niezwłocznie, tj. nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Sklep został poinformowany o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia do umowy. Zwrot płatności dokonany będzie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych dodatkowych opłat w związku ze zwrotem.

5. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia do Sklepu dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości Towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

7. W miarę możliwości prosimy o dołączenie paragonu lub faktury, co znacznie ułatwi nam zaksięgowanie zwrotu.

8.Zwrot Towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty wysłania przez Konsumenta oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

pixel