Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

The North Face

Znalezionych produktów: 174
Obejrzałeś ze 174 produktów

The North Face to amerykańska marka znana i ceniona za wysokiej jakości wyroby odzieżowe oraz akcesoria podróżne i turystyczne. The North Face korzysta z najnowszych technologii i wytrzymałych materiałów, które zniosą najbardziej ekstremalne wyzwania.

  • O marce The North Face
  • Popularne kategorie The North Face
  • Popularne kolekcje The North Face

Kilka słów o marce The North Face


The North Face to jedna z tych firm, która na rynku stara się działać możliwie jak najbardziej wszechstronnie. Założona w 1968 roku w Stanach Zjednoczonych, a obecnie funkcjonująca na terenach Azji, obu Ameryk oraz Europy. Do tej pory dała się poznać osobom prowadzącym aktywny tryb życia - między innymi sportowcom z kręgu dyscyplin zimowych oraz turystom. 40 lat funkcjonowania The North Face zaowocowało dojściem do etapu, w którym spore zyski stają się rzeczą regularną. Mimo to, idea przyświecająca firmie pozostała bez zmian - tworzenie najlepszych produktów, które popchną ich właścicieli do eksplorowania świata, którego jeszcze nie widzieli.

W tych eskapadach mogą Państwu towarzyszyć plecaki oferowane przez tę firmę. Bardzo dobrą propozycją na podróż będzie model Hot Shot. Nie tylko zapewnia on niezbędną i oddzielną przestrzeń na laptopa i dokumenty, ale także został wyposażony w system FlexVent, podnoszący komfort noszenia ze względu na wygodne pasy nośne oraz wentylowane plecy. Całość dopełniają pas biodrowy oraz piersiowy. Równie kompleksowo wyposażone zostały torby tej marki. Wzmocniona podwójnymi szwami torba Base Camp Duffel to pewność wytrzymałości, a jej pasy kompresyjne pozwolą na zmniejszenie gabarytów. Produkt został doceniony na świecie przez klientów jako najchętniej kupowana torba podróżna, a branżowy magazyn Trail UK nadał jej tytuł najlepszej na świecie.

 

pixel