Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Shopperki

Znalezionych produktów: 78
Obejrzałeś ze 78 produktów


Planujesz zakupy spożywcze w lokalnych sklepach? Nie kupuj plastikowych toreb i siatek, które dostępne są przy każdej kasie! Shopperki to modne, wygodne i niedrogie torby, które już po pierwszym miesiącu zwrócą się w postaci dodatkowych oszczędności. Dodatkowo jest to ekologiczne rozwiązanie, które zminimalizuje ilość wykorzystanych tworzyw sztucznych. Pamiętaj, że jeden niewielki czyn jest w stanie zapoczątkować ogromną zmianę. Ty możesz być tego częścią lub początkiem!

Posiadamy w swojej ofercie torebki shopperki w wielu wariantach kolorystycznych, o zróżnicowanej pojemnością i z interesującymi zdobieniami. Nie czekaj i wybierz już dziś torbę dla siebie i swoich bliskich. Przekonaj się, że czasem proste i znane rozwiązania są najlepsze nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twojego otoczenia.

Wysokiej jakości torby na zakupy – niezawodność i satysfakcja


Shopperki często muszą mierzyć się z dużą ilością produktów o nieregularnych kształtach lub ostro zakończonych opakowaniach. Konfrontują swoją wytrzymałość z warunkami atmosferycznymi, wilgocią i zabrudzeniami. Z myślą o potrzebach naszych klientów, wyselekcjonowaliśmy asortyment z oferty renomowanych producentów, którzy są w stanie zagwarantować niezawodność i żywotność swoich propozycji.

Ekologiczna i ekonomiczna zmiana dla Ciebie


Codziennie robisz niewielkie zakupy w sklepie spożywczym i raz w tygodniu wybierasz się na uzupełnienie zapasów produktów z długą datą przydatności? Zawsze kupujesz przynajmniej 1-2 reklamówki plastikowe i raz w tygodniu dochodzisz nawet do 4 lub 5? W sklepach reklamówki kosztują od 50 gr, nawet do 1 zł. Statystycznie wydajesz zatem od 5-10 zł na same siatki w tygodniu! Torby shopperki są w stanie wytrzymać nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy. Wystarczy więc policzyć, ile zaoszczędzisz na tak małej zmianie nawyków!

Dodatkowo zminimalizujesz zużycie plastiku. Gdyby więcej osób wybrało torby typu shopper zamiast produktów jednorazowych, ograniczona zostałaby produkcja plastiku i poziom zanieczyszczenia. Jak widać, niewielka zmiana zapewnia ogromne rezultaty. Specjalnie dla osób starszych stworzyliśmy również wózki na zakupy na kółkach. Zakupy znów zaczną sprawiać radość.

 

pixel