Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Plecaki na jedno ramię

Znalezionych produktów: 63
Obejrzałeś ze 63 produktów

Plecaki na jedno ramię to doskonała alternatywa dla standardowych plecaków lub torebek na ramię. Wygodne i praktyczne sprawdzą się zarówno w miejskich warunkach jak i w trakcie wycieczek. 

  • Kilka słów o kategorii

Plecaki na jedno ramię - damskie i męskie

Popularność plecaków, które zaprojektowane są z myślą o noszeniu na jednym ramieniu rośnie z roku na rok. Nie bez wpływu na zwiększone zainteresowanie tego typu plecakiem mają jego cechy jak np. możliwość wygodnego noszenienia zarówno na klatce piersiowej jak i na plecach.

Pozwalają na wyciągnięcie z nich przedmiotów bez konieczności zdejmowania. Wystarczy przeciągnąc plecak na przód aby dostać się do zawartości. Ich bezsprzeczną zaletą jest wygodne zakładanie bez konieczności odpinania paska, po prostu przerzucamy go przez głowę. Istnieje wiele typów toreb typu Sling. Są lekkie i funkcjonalne przeznaczone dla sportowców, stylowe dla osób o wyszukanym smaku a także praktyczne, mogące służyć do bezpiecznego przenoszenia laptopa. Kształt plecaków jednoramiennych to najczęściej wydłużona, opływowa konstrukcja , pozwalająca na wygodne noszenie i użytkowanie.

Są lekkie, bo pozbawione wzmocnień i stelaży często spotykanych w klasycznych plecakach, jednocześnie zaopatrzone w wytrzymały pasek, zdolny unieść plecak z zawartością. Występują spersonalizowne modele plecaków na jedno ramię zarówno damskich jak i męskich, w większości przypadków jednak ich design pozwala na korzystanie z ich zalet każdemu. Jest to coraz częściej pojawiająca się forma plecaka ze względu na swą praktyczność i lekkość. Niewielkie rozmiary pozwalają zabrać go zawsze ze sobą jako bagaż podręczny lub po prostu w charakterze plecaka na niezbędne rzeczy. 

Duży wybór plecaków na jedno ramię w sklepie Equip.pl

W naszym sklepie znajdą Państwo obszerną ofertę tych nieruzinkowych plecaków uznanych marek jak Jack Wolfskin, Patagonia, Cabinzero czy Thule.

pixel