Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Wózki na zakupy

Znalezionych produktów: 341
Obejrzałeś ze 341 produktów

Zakupy bywają problematyczne, gdy musimy mierzyć się z dużą ilością produktów i nie dysponujemy samochodem. Przejście ze sklepu do domu z pełnymi plastikowymi siatkami potrafi być męczące – zwłaszcza dla osób starszych lub borykających się z problemami zdrowotnymi i ograniczeniami ruchowymi. Wózki na zakupy są w takim wypadku najlepszą alternatywą, która pozwoli zminimalizować dyskomfort i ograniczyć ryzyko zmęczenia.

  • O wózkach na zakupy
  • Popularne kategorie wózków na zakupy
  • Popularne marki wózków na zakupy

Wybór wózka na zakupy - na co zwrócić uwagę

W tej kategorii znalazły się wygodne, modne i eleganckie wózki na zakupy na kółkach. Poznaj dostępne modele i ich zalety. Zapewniamy, że każdy znajdzie to, czego szuka – niezależnie od wieku, czy płci. Sklep Equip.pl oferuje najpopularniejsze rodzaje wózków; od standardowych 2-kołowych, poprzez modele 6-kołowe (najlepsze na schody), aż po wózki 4-kołowe (pchane).

Jeśli nie wiesz na jaki wózek na zakupy się zdecydować, nie martw się! Zwróć uwagę na 5 kluczowych aspektów: układ jezdny, koła, torbę, sposób składanie wózka oraz producenta. Najlepiej zacząć wybór wózka na zakupy od wyboru układu jezdnego i zapoznać się z jego funkcjami. Zastanów się na czym najbardziej Ci zależy - wybierz i koncentruj się na funkcjach, które w Twojej ocenie są niezbędne. Marka wybieranego modelu to nie tylko logo producenta, to wyznacznik jakości i trwałości. Im lepszy producent tym lepsze rozwiązania, lepsze materiały i lepszy produkt, który trafia do sprzedaży. Ważne oczywiście, aby wózek spełniał wymagania estetyczne, ale wybór koloru można zostawić na koniec : ) 

 

Zalety wózków zakupowych na kółkach

Nie warto walczyć z ciężkimi siatkami, które obciążają Twój kręgosłup, mięśnie, ścięgna i stawy. Prowadząc wózek na zakupy na kółkach, odciążasz ciało, minimalizując tym samym ewentualne ryzyko kontuzji lub przeciążenia. Możesz zatem komfortowo zrobić większe zakupy, bez obaw o dojazd do domu. Nie musisz także podróżować kilkukrotnie do sklepu, ponieważ poradzisz sobie z wszystkimi potrzebami!

Wózki na zakupy dla seniorów to świetne rozwiązanie na prezent dla naszych bliskich. Mimo iż jest to produkt najczęściej wybierany przez osoby starsze lub potrzebujące pomocy, coraz częściej można spotkać w miastach młode i zdrowe osoby, które szukają sposobu na ograniczenie niepotrzebnych przeciążeń. Dysponujemy w końcu wieloma interesującymi wzorami, które powinny zainteresować wszystkich potencjalnych użytkowników. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również termiczne koszyki na zakupy, dzięki którym jedzenie będzie cały czas świeże. 

Popularne marki wózków na zakupy

 

pixel