Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Ręczniki szybkoschnące

Znalezionych produktów: 133
Obejrzałeś ze 133 produktów


Ręczniki szybkoschnące - z mikrofibry


Jeśli lubisz intensywne treningi, sporty wodne, albo często odbywasz dość wyczerpujące podróże, z pewnością potrzebujesz ręcznika, który można zabrać ze sobą i nie sprawi on problemu w transporcie przed i po użyciu. Używając w wymienionych sytuacjach ręczników zabranych po prostu z łazienki, jakich używamy na co dzień, można przekonać się, że nie każdy ręcznik nadaje się jako ręcznik sportowy czy podróżny. Wpływ na to mają przede wszystkim różnice w wielkości, a także sposobie wykonania i materiałach, które decydują o właściwościach tego produktu.

Ręcznik szybkoschnący jest niezwykle praktyczny i doskonale sprawdza się między innymi podczas treningu, jak również w podróży czy na plaży, a już na pewno taki ręcznik powinien znaleźć się w torbie profesjonalnego pływaka i częstego bywalca basenów. Można śmiało powiedzieć, że tego typu gadżet to też ręcznik turystyczny szybkoschnący - niezbędny element ekwipunku każdego kto ceni sobie higienę i wygodę niezależnie od warunków. Ręczniki szybkoschnące są uwielbiane przez nowoczesnych podróżników i zwykłych wczasowiczów. Warto mieć jeden taki ręcznik w plecaku czy w kosmetyczce podczas długiej podróży pieszej, samochodem lub pociągiem. Polecamy też zabrać komplet takich ręczników na wyprawę trekkingową, pobyt nad morzem lub jeziorem, na kemping czy biwak. Ręczniki szybkoschnące są niezastąpione w różnych okolicznościach.

Dzięki wykonaniu ze specjalnych materiałów, szybkoschnący ręcznik nie tylko wysycha w mgnieniu oka, ale też jest lekki, nie zajmuje dużo miejsca i można łatwo go spakować. Ręczniki szybkoschnące to idealne rozwiązanie na każdą większą i mniejszą wycieczkę, kiedy chcemy czuć się komfortowo, a jednocześnie musimy ograniczyć nasz bagaż. Inną cechą wyróżniającą produkty z mikrofibry jest ich antybakteryjność - wiele produktów tego typu posiada tą właściwość. Praktyczny ręcznik szybkoschnący okaże się najlepszym rozwiązaniem nawet jeśli pod ręką będą zwykłe ręczniki bawełniane.

W kategorii zdrowie i higiena znaleźć można wiele innych praktycznych akcesoriów. Poręczne kosmetyki podróżne i apteczki turystyczne z pewnością przydadzą się podczas długiej podróży.

Przydatne akcesoria turystyczne: 

Test Test Test Test
Test Test Test Test
Test Test Test Test
Test Test Test Test

pixel