Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Plecaki rowerowe

Znalezionych produktów: 129
Obejrzałeś ze 129 produktów

 

Wygodne i pojemne plecaki rowerowe


Plecaki rowerowe są bardzo bliskie plecakom miejskim lub sportowym. Tutaj także ważną rolę, przede wszystkim odgrywa wygoda i aspekty praktyczne. Poza klasycznymi rozwiązaniami typowymi dla plecaków sportowych, klienci bardzo często szukają również możliwości przyczepienia swojego kasku, dzięki czemu nie są zmuszeni bez przerwy nosić go na swojej głowie, a w przypadku gdy nie ma takiej potrzeby - przekładać go do swoich rąk. Bardzo dobrze widziane, gdy ów uchwyt jest schowany wewnątrz. Wygląda to bardzo estetycznie, a i w przypadku ulewy nie ma ryzyka iż sprzęt się zamoczy. Zwłaszcza, gdy ochrania go wodoodporny materiał z plecaka. Jeśli szukacie Państwo czegoś co spełnia te kryteria to polecamy przeznaczony do takich warunków model Deuter Race Exp Air.

 

Plecak na rower - niezbędnik każdego rowerzysty

 

Wygoda w plecakach rowerowych najczęściej przejawia się w fakcie, iż posiadają one bardzo elastyczną możliwość regulacji pasów biodrowych i piersiowych oraz szelek. Tak, aby podczas wycieczki rowerowej nie zachodziła nawet najmniejsza potrzeba odciągania nas od jazdy i żebyśmy to na niej przede wszystkim mogli się skupić. Jeśli plecak bardzo dobrze na nas leży to potrzebuje już tylko wygodnych poduszek rozmieszczonych w taki sposób aby dobrze układały się na naszych plecach nie dokładając kilku swoich cegiełek do potliwości naszego organizmu podczas wzmożonej aktywności. Czy to jednak oznacza, że bagaż rowerowy koniecznie musi być mały i elastyczny?

Niekoniecznie. Jeśli w swoja podróż chcemy zabrać więcej rzeczy o różnym charakterze, możemy wybrać model Deuter Trans Alpine 24. Nie tylko jest on większy od przeciętnego plecaka rowerowego. Skonstruowano w taki sposób, że zaraz po tym jak zsiądziemy z roweru możemy udać się na małą wspinaczkę bez konieczności szukania dodatkowej opcji do przechowywania naszego wspinaczkowego bagażu. Usztywnienie również nie okaże się zbędnym elementem w konstrukcji. Co więcej, na sto procent podniesie komfort eskapad.

 

pixel