Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Thule

Znalezionych produktów: 158
Obejrzałeś ze 158 produktów
Thule tworzy rozwiązania, dzięki którym możesz łatwiej cieszyć się przygodą, aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje hobby. Tak nieustannie już od ponad 75 lat...
  • O marce Thule
  • Popularne kategorie Thule
  • Popularne kolekcje Thule

Początek powstania marki Thule datuje się na 1942 rok. Firma Thule została założona na terenie jednego ze skandynawskich krajów - Szwecji. Na samym początku jej wyroby były dedykowane przede wszystkim rybakom i to dzięki nim utrzymywali się przez pierwsze 13 lat. Następnie marka kojarzona była już z rynkiem motoryzacyjnym. Nie ulegało to zmianie przez 55 lat, aż do 2010 roku, kiedy Thule zaprezentowało swoje walizki z serii Crossover. Nie był to jednak drastyczny i niespodziewany przeskok, albowiem firma zawsze tworzyła bagaże, umożliwiające łatwy transport i podróżowanie. Motto „Bring your life” odzwierciedla przesłanie marki Thule, która tworzy produkty umożliwiające łatwy transport dowolnego ładunku w sposób bezpieczny, a jednocześnie z klasą. Dzięki Thule zabierzesz ze sobą przedmioty ważne, które ułatwiają aktywny styl życia w mieście i na łonie natury. Bieganie, wspinaczka, jazda na rowerze – niezależnie od pasji i wybranego celu, Thule stwarza możliwość pełnego aktywności życia. Z Thule możesz przynieść swoją deskę do snowboardu, zabrać w podróż dzieci, rower, narty, spełniać marzenia i żyć z pasją!

Szeroka gama pomysłowych, przemyślanych produktów Thule obejmuje m.in.: bagażniki samochodowe, boxy dachowe, pokrowce na aparaty fotograficzne, torby i plecaki na laptopa, plecaki turystyczne i podróżne, torby podróżne i nosidełka dla dzieci. Wszystkie tworzone są z pasją i ułatwiają aktywny tryb życia.

Thule zawsze przyświecała idea, dzięki której posiadacze ich produktów będą mogli realizować się w każdym miejscu, w którym przyjdzie im na to ochota. Jednocześnie nie rezygnują przy tym z priorytetów związanych właśnie z transportem między najróżniejszymi miejscami i odległościami, bez względu na kontekst czy otoczenie. Bezpieczeństwo to synonim i priorytet bagażu sygnowanego tą nazwą. Dowody znajdziemy w każdym produkcie. W serii plecaków EnRoute umieszczono np. specjalną kieszeń odporną na zgniatanie, dzięki której okulary czy telefon nie ulegną uszkodzeniu. Nie jest to jednak jedyny element, za który warto pochwalić Thule. Nawet w takim bagażu jak torba podróżna znajdziemy coś, co wyróżni ten konkretny produkt na tle innych i przekona nas do zakupu właśnie Thule Chasm. Jak twierdzi sam producent, bez względu gdzie i co z sobą zabierasz, "z Thule możesz żyć pełnią aktywnego życia".

Produkty Thule tworzone z myślą o środowisku i klimacie

Thule to firma, która tworzy wysokiej jakości, praktyczne produkty w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Jej asortyment jest bezpieczny, łatwy w użyciu, trwały i ma być inspiracją do prowadzenia zdrowego trybu życia, a jednocześnie minimalnie wpływać na środowisko naturalne. Specjalnie opracowane testy sprawdzają funkcjonalność, jakość, bezpieczeństwo produktów dla zdrowia klienta, przeprowadzane są po to, aby każdy nowo powstający produkt spełniał najwyższe normy. Poprzez wprowadzenie energooszczędnej produkcji, zoptymalizowanie pakowania oraz użycie odpowiednio dobranych materiałów pochodzących z recyklingu Thule stara się ograniczać negatywny wpływ na środowisko. Zwiększona trwałość produktów wydłuża długość ich wykorzystywania, a w konsekwencji mniej śmieci trafia na wysypisko. Takie zmiany pozytywnie wpływają nie tylko na naszą Planetę, ale również na nas – trwałe produkty, z których korzystamy przez długi czasu pozwolą zaoszczędzić pieniądze i ratują Ziemię. Thule planuje wdrożyć w życie w 2020 roku ambitny plan wykorzystujący w produkcji 100% energii pochodzącej z certyfikowanych źródeł odnawialnych.

W Thule najważniejsze jest bezpieczeństwo klienta

 

Thule Test Centre™ to miejsce tworzone przez najlepszych sportowców sprawdzających jakość produktów w ekstremalnych warunkach rzeczywistych każdego dnia. Weryfikacji podlega odporność towaru na na skrajnie wysokie i niskie temperatury, działanie wody czy uszkodzenia mechaniczne powstałe w trakcie upadku z wysokości. Prowadzone są także testy wstrząsowe, aerodynamiczne, zderzeniowe i na wytrzymałość. Thule poprzez sprawdzenie funkcjonalności oferuje nam produkty bezpieczne, proste w obsłudze i przyjazne dla klienta. W Thule najważniejsze jest bezpieczeństwo i zadowolenie użytkownika.

 

pixel