Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Kubki termiczne ceramiczne

Znalezionych produktów: 6
   Obejrzałeś ze 6 produktów

   Uwielbiasz pić aromatyczną kawę albo herbatę o poranku ze swojego ulubionego ceramicznego kubka lub filiżanki? Dla jednych to codzienny rytuał, inni wolą pospać dłużej i nie zawsze wystarcza im czasu na poranną dawkę kofeiny. Zarówno ranne ptaszki, jak również wszyscy kochający pospać nieco dłużej mogą zabierać swój ulubiony, aromatyczny napój wychodząc z domu. Pomogą w tym kubki termiczne z ceramicznym wkładem, które utrzymują temperaturę ulubionego napoju, a przy tym nie zmieniają jego smaku i zapachu.

   • O kubkach termicznych z powłoką ceramiczną

   Ceramika - cudowny surowiec 

   Każdy z nas ma przeważnie swój ulubiony kubek albo filiżankę wykonaną z ceramiki / porcelany. Herbata, kawa, gorąca czekolada - wszystko smakuje lepiej z dobrego starego ceramicznego naczynia, prawda?

   Ceramika jest od bardzo wielu lat ceniona za to, że dobrze utrzymuje temperaturę napoju przez dłuższy czas, a jednocześnie pozostaje na tyle obojętna, że ​​nie wpływa na zmianę smaku i zapachu zawartości. Nieporowata struktura ceramiki, sprawia również, że jest ona bardzo łatwa w czyszczeniu. Ponadto ceramika charakteryzuje się niską nasiąkliwością, dużą wytrzymałością mechaniczną, wysoką odpornością na działanie czynników chemicznych i nieprzepuszczalnością dla cieczy i gazów.

   Kubek termiczny z powłoką ceramiczną - ulubiona kawa i herbata o naturalnym smaku

    

   Picie herbaty i kawy o czystym smaku, świeżym i mocnym aromacie to prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha. Dlaczego mielibyśmy z niej rezygnować wychodząc z domu, np. do pracy, szkoły, na uczelnię, na spacer, podróżując, czy udając się do miasta załatwić codzienne sprawy? Wcale nie musimy tego robić! Dzięki kubkom termicznym z ceramiczną powłoką możesz cieszyć się naturalnym smakiem i zapachem kawy lub herbaty, bez względu na to gdzie jesteś. Trwała powłoka ceramiczna w kubkach ze stali nierdzewnej zapobiega mieszaniu się metalicznego smaku ze smakiem ulubionego napoju. Obojętny materiał jakim jest ceramika umożliwia przechowywanie wszelkiego rodzaju napojów bez zmiany ich składu chemicznego. Kubki termiczne ceramiczne, odzwierciedlają wszelkie aspekty domowych naczyń do picia, a do tego można je zawsze nosić przy sobie.

   Kubki termiczne z ceramicznym wnętrzem - niezwykle łatwe w czyszczeniu

    

   Wewnętrzna powłoka ceramiczna kubka termicznego jest odporna na ekstremalne temperatury, nie rozszerza sie i nie kurczy jak metal. Ze względu zaś na mikroskopijne pory, jest niezwykle łatwa do czyszczenia pod bieżącą wodą. Nie polecamy mycia tego rodzaju kubków w zmywarce, najlepiej będzie jeśli zrobimy to ręcznie! Aby osiągnąć najlepsze efekty polecamy użycie specjalnych szczotek do mycia kubków i butelek termicznych, dzięki nim łatwo zadbasz o higieną swojego kubka termicznego ceramicznego po każdym użyciu.

   Kubki termiczne ze stali nierdzewnej w połączeniu z trwałym, gładkim wykończeniem ceramicznym zapewniają optymalną równowagę między trwałością, łatwością czyszczenia i brakiem metalicznego smaku i zapachu.  

   pixel