Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Latarki turystyczne

Znalezionych produktów: 10
   Obejrzałeś ze 10 produktów

   Tradycyjne latarki ręczne to sprawdzone i popularne źródło światła. Gdy na dworze robi się ciemno potrzebujemy oświetlić teren wokół nas, a latarka ręczna powinna być dostosowana do naszych potrzeb.

    

   • O latarkach turystycznych

   Latarka ręczna – tradycyjny sposób na rozświetlenie ciemności

   Dla wszystkich tradycjonalistów, którzy biorą sprawy w swoje ręce to właśnie latarka ręczna będzie doskonałym wyborem. Dobra latarka powinna sprawdzać się w różnych sytuacjach: na co dzień, na biwaku lub w trudnych zadaniach w pracy, powinna być niezawodna i zagwarantować nam bezpieczeństwo. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym , gdy dni stają się coraz krótsze, powinniśmy zaopatrzyć się w wysokiej jakości, mobilne światło. Latarka ręczna powinna zapewnić maksymalną jasność, zużywając przy tym jak najmniej energii.

   Latarki ręczne turystyczne

    

   Latarki turystyczne do trzymania w dłoni będą niezwykle pomocne na kempingu. Umożliwiają łatwe poruszanie się i funkcjonowanie po zmroku wokół namiotu, po lesie i są łatwe i wygodne w użyciu. Mniejsze modele bez problemu zmieszczą się w kieszeni, dlatego zawsze możemy je mieć pod ręką. Często latarki ręczne używane są w ekstremalnych warunkach, narażone są na wstrząsy, upadki, kontakt z wodą czy pyłem. Dlatego ważne jest, aby latarka ręczna była wytrzymała, miała funkcjonalną konstrukcję zapewniającą odporność, ale i komfortowe trzymanie.

   pixel