Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Podróżne ekspresy do kawy

Znalezionych produktów: 43
Obejrzałeś ze 43 produktów


Miłośnicy kawy z pewnością uśmiechają się na samą myśl przyrządzenia swojego ulubionego napoju na szczycie góry, w lesie podczas spaceru, w trakcie przerwy w długiej podróży na wakacje czy też w parku na ławce. Takie możliwości stwarzają ekspresy do kawy turystyczne. Są to niewielkie przenośne urządzenia w kształcie termosu, które z powodzeniem zmieszczą się do torby lub plecaka. Przy ich pomocy przygotujesz aromatyczną kawę w każdych warunkach. Przenośne ekspresy do kawy zastępują popularne kubki termiczne, które nie zawsze utrzymują ciepło napoju przez odpowiednio długie godziny. Jak wiadomo, kawa najlepiej smakuje zawsze zaraz po jej przygotowaniu. Właśnie z poszanowaniem wspaniałego smaku kawy powstały ekspresy do kawy podróżne.

Turystyczne ekspresy do kawy, czyli Twój ulubiony napój, gdziekolwiek jesteś

Podróżne ekspresy do kawy zasilane są pracą ludzkich rąk. Nie wymagają jednak siły i dużego wysiłku. Wystarczy zaaplikować zmieloną wcześniej kawę lub kapsułkę, umieszczając je w odpowiednim miejscu, zamknąć urządzenie i nacisnąć odpowiedni przycisk. W tym czasie wytworzy się ciśnienie i tym samym dojdzie do ekstrakcji kawy. Przenośne ekspresy do kawy nie wymagają dostępu do prądu, dzięki czemu swój ulubiony napój przygotujesz na łonie natury. Będziesz miał zawsze przy sobie zastrzyk dodatkowej energii, która przydaje się podczas wspinaczki górskiej, wyprawy żeglarskiej, survivalu czy po prostu weekendowego biwakowania pod namiotami ze znajomymi.

Podróżne ekspresy do kawy na kawę mieloną czy kapsułki?

Ekspresy do kawy turystyczne występują w dwóch wariantach. Możemy zdecydować się na wygodne kapsułki, czyli kawę zamkniętą w małych opakowania. Wystarczy umieścić kapsułkę we wskazanym miejscu i gotowe. Klasyka to oczywiście kawa ze zmielonych ziaren. W tym przypadku ziarna trzeba wcześniej zmielić i w takiej postaci zabrać ze sobą na wyprawę. Są tacy, którzy nie tolerują innej kawy, niż kawy ziarnistej, ponieważ taka jest najbardziej aromatyczna i smakuje najlepiej.

pixel