Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Rolser

Znalezionych produktów: 313
Obejrzałeś ze 313 produktów

Nagradzane wieloma prestiżowymi nagrodami wózki na zakupy Rolser znane są z jakości, różnorodnego stylu i usatysfakcjonowały wielu klientów. Z pewnością jest to zasługa ponad 50-letniego doświadczenia tego hiszpańskiego producenta i obecności na światowych rynkach.

  • O wózkach Rolser

Wózki na zakupy Rolser - modnie i wygodnie

Rolser to znana hiszpańska marka, produkująca unikalne i funkcjonalne wózki na zakupy, które robią furorę na rynku już od ponad 50 lat. Istnienie w branży przez tak długi okres, pozwoliło zdobyć doświadczenia, dzięki którym obecna oferta charakteryzuje sie nie tylko funkcjonalnością, licznymi innowacjami, ale także dużą różnorodnością form i kolorów. Wózki zakupowe Rolser zostały docenione nie tylko przez klientów, ale także zostały uhonorowane licznymi prestiżowymi nagrodami.

Rolser w sklepie Equip.pl 

 
W sklepie Equip.pl oferujemy wózki Rolser o różnym designie, rozmiarach, praktyczne, które sprostają wymaganiom najbardziej wybrednych klientów. Z wózkami Rolser każde zakupy będą przyjemnością! Wózki są lekkie, wytrzymałe, wygodne, można je ciągnąć za sobą lub pchać po różnorodnej powierzchni. Rożnej wielkości torby na stelażach wózków mają uchwyt i taśmę ściągającą, dla większego komfortu użytkownika.
Materiały, z jakich wykonywane są wózki Rolser są wysokiej jakości, wodoodporne, a w razie zabrudzenia łatwo je wyczyścić - wystarczy torbę zdjąć ze stelaża i przetrzeć szmatką. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na bezpieczny transport zakupów i łatwe zakupy w sklepie; większość modeli posiada zaczepy, dzięki którym można je dopiąć do wózka sklepowego. Modele składane dają się łatwo składać i zajmują mała przestrzeń w czasie przechowywania.

pixel