Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Wkładki do śpiworów

Znalezionych produktów: 12
   Obejrzałeś ze 12 produktów


   Wkładki podróżne do śpiworów w Equip

   Nie ważne, czy wybierasz się na samotny wyjazd na ryby i planujesz spać w samochodzie, czy będzie to przygoda z przyjaciółmi pod namiotami, w każdej sytuacji musisz zadbać o to, by cieszyć się wygodą i przede wszystkim ciepłem podczas chłodnych nocy – w innym wypadku narażony jesteś nie tylko na dyskomfort, ale również choroby i obniżenie odporności organizmu.

   Żadne zimno niestraszne!


   Wkładki do śpiwora mogą służyć wiernie zarówno podczas chłodnych, jak i ciepłych nocy, ponieważ istnieje możliwość wykorzystywania ich jako dodatek lub produkt niezależny. Wiemy, jak istotna jest jakość asortymentu podczas ekstremalnych wypraw, gdzie będziesz konfrontował swoje umiejętności survivalowe z naturalnym środowiskiem, dlatego przygotowaliśmy dla Was ofertę najlepszych produktów od Sea To Summit, którzy posiadają najlepsze opinie użytkowników. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi propozycjami – w trosce o Wasze zadowolenie, szczegółowo selekcjonujemy asortyment.

   Wkładki do śpiworów, czyli ciepło w trudnych warunkach


   Jeśli przed warunkami atmosferycznymi chroni Cię jedynie cienki materiał namiotu, a przed zimnem i wilgocią z ziemi cienkie maty, to musisz zadbać maksymalnie o to, by śpiwór gwarantował Ci silną izolację. Czasem same śpiwory może okazać się zbyt mało wydajne, ze względu na zmieniające się stale warunki – np. podczas wysokogórskiej wspinaczki po trasach dla zaawansowanych.

   Warto wtedy posiadać w swoim plecaku dodatkowe wkładki do śpiwora, pozwalające na docieplenie. My chcemy zaprezentować ten produkt w najbardziej satysfakcjonujący sposób, dlatego wybraliśmy popularnych i renomowanych producentów, których asortyment charakteryzuje się niewielką wagą i kompaktowym rozmiarem, dzięki któremu zaoszczędzisz miejsce w swoim plecaku.

   Nie ryzykuj chorobą i dyskomfortem podczas przygód, które powinny być przyjemnością – zabierz ze sobą wyposażenie, które może uratować Twój wyjazd. Wkładka do śpiwora to niezbędny element Twojego ekwipunku!

   pixel