Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

equipedia

Plecaki JanSport doskonale znane są na całym świecie od ponad pół wieku. Po wielu latach nieobecności na europejskim rynku marka wraca ponownie do Europy, co z pewnością ucieszy wiernych fanów i przyspoży jej nowych wielbicieli.

Wybierz swój plecak JanSport, jeden do każdego zastosowania!

Plecaki Jansport to świat możliwości zapewniający trwałość i pewność marki nastawionej na dostarczanie swoim klientom tego, co najlepsze. Plecaki szkolne JanSport są idealne do zajęć szkolnych lub pozalekcyjnych; plecaki miejskie są idealne dla osób poszukujących trwałego i bezpiecznego modelu do noszenia laptopa; plecaki do szkoły i na uczelnię oferują wszechstronność i oryginalne wzory. Odkryj wszystkie modele JanSport i znajdź swój idealny plecak!

Czytaj dalej

Ile razy w tygodniu robisz zakupy, byc może codziennie? Zarówno te codzienne jak i te robione co tydzień potrafią sporo ważyć. Siatki, torby, reklamówki powoli odchodzą do lamusa, a ich miejsce godnie zajmują wózki na zakupy na kółkach. Ich kształty i rozmiary pozwalają zapakować całą zgrzewkę wody lub duże kartony, a ponadto wszystko to co niezbędne do codziennego funkcjonowania. Rynek oferuje nam pełną gamę wózków, które różnią się zarówno jakością, funkcjonalnością jak i wzornictwem. Jaki wózek na zakupy wybrać najlepiej? - odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule.

Czytaj dalej
Kubki i butelki termiczne to coraz bardziej powszechne elementy turystycznego ekwipunku albo gadżety
chętnie zabierane z ulubionym napojem w dowolne miejsce. Doskonale sprawdzają się na co dzień: np. w
drodze na uczelnię, do pracy, czy podczas jazdy samochodem. Jak je jednak czyścić? Niewielki otwór oraz zakamarki, na których zbiera się osad to powszechny problem. Zobacz jak go rozwiazać.
Czytaj dalej
pixel