Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

JanSport – marka ponownie dostępna w Europie (od lipca w Equip.pl)

2021-06-21
JanSport – marka ponownie dostępna w Europie (od lipca w Equip.pl)

JanSport – marka ponownie dostępna w Europie (od lipca w Equip.pl)

Założyciele JanSport początkowo chcieli sprzedawać wystarczającą ilość plecaków, aby uniknąć szukania „prawdziwej” pracy. Szybko jednak zdali sobie sprawę, że są odpowiedzialni za najważniejsze przedmioty osobiste swoich klientów, a ich misją stało się wyprodukowanie najbardziej wytrzymałego i niezawodnego plecaka o różnorodnym wyglądzie, kolorystyce i z różnorodnymi nadrukami, tak aby klient mógł wyrazić siebie poprzez wybrany dla siebie plecak JanSport.
JanSport to marka o długoletniej tradycji, która powstała z konkursu projektowego sponsorowanego przez firmę aluminiową Alcoa.

Powstanie JanSport pod koniec lat 60-tych

Pochodzący z Seattle Murray Pletz wygrał konkurs swoim projektem na aluminiową ramę plecaka. Wykorzystując swoją wygraną, połączył siły ze swoim kuzynem Skipem Yowellem, aby założyć firmę produkującą plecaki. Chociaż udało im się znaleźć tymczasowe lokum dla firmy nad sklepem z przekładniami w Seattle należącym do ojca Pletza, młodzi przedsiębiorcy stanęli przed dodatkowym problemem - żaden nie umiał szyć. Pletz zwrócił się o pomoc do swojej dziewczyny, Jana Lewisa, który była krawcową i złożył jej niezwykłą ofertę, aby skłonić ją do przyłączenia się do raczkującego biznesu. Nie tylko nazwałby firmę jej imieniem, ale Pletz obiecał ją poślubić.

W rezultacie nowa firma zajmująca się plecakami przyjęła nazwę JanSport, a dwóch z trzech założycieli firmy wzięło ślub. Małżeństwo zakończyło się w latach siedemdziesiątych, ale firma trwała dalej - Pletz odszedł, a Lewis i Yowell zostali, aby pomóc JanSport w przekształceniu się w odnoszącą sukcesy firmę.
plecak Right Pack
Odkryj plecak RightPack najlepszy towarzysz wszystkich Twoich przygód.
fot. JanSport.com

Plecak JanSport „gwiazdą” w filmie Spiderman

JanSport to największa na świecie marka plecaków, która od ponad 50 lat dostarcza wysokiej jakości plecaki szerokiemu gronu klientów, od studentów, przez poszukiwaczy przygód po mieszkańców miast.
lecaka JanSport używał sam Peter Parkr, czyli filmowy Spider-man w filmie z 2017 roku „Spider-man powrót do domu”! Ponadto plecak z logiem marki pojawiał się na planie wielu filmów, których akcja rozgrywała się w szkołach m.in., „Twilihgt”. „ The amazing Spider-man” czy „22 Jump Street”. W „Spider-man powrót do domu” plecak Jansport „występuje” na planie filmowym, aż 3 minuty, co czyni go jednym z największych występów w kinowym hicie ostatnich lat.

W 1985 roku firma osiągnęła dwa kamienie milowe, sprzedając swój milionowy plecak i osiągając roczną sprzedaż w wysokości 25 milionów dolarów.

 

Powrót JanSport do Europy po wielu latach

JanSport, największy na świecie producent plecaków, który w latach 70-tych stworzył lekkie nylonowe plecaki, które ostatecznie przekształciły się w plecaki studenckie, doskonale znane dzisiaj, na długo zniknął z europejskiego rynku. Po wielu latach znów wraca do Europy co z pewnością ucieszy szeroką rzeszę jej fanów.

Plecaki to już nie tylko noszenie rzeczy do szkoły, są częścią tożsamości ucznia. Ewolucja plecaków począwszy od prostego paska do spinania książek i zeszytów, przez podstawowe modele, aż po współczesne, znacznie bardziej zaawansowane - pokazuje, że plecaki mogą pomieścić znacznie więcej niż książki: są także symbolem zmieniających się oczekiwań dla uczniów i całego systemu edukacji.

Obecnie, w czasach, w których szkoły coraz bardziej polegają na narzędziach cyfrowych, projektanci na nowo zastanawiają się nad plecakami, tworząc mniejsze, bardziej eleganckie torby z wbudowanymi przegrodami na laptopy i smartfony. JanSport oprócz plecaków sprzedaje również akcesoria, które powoli zastępują plecaki dla uczniów szkół średnich. Na przykład „Digital Burrito” JanSport jest przeznaczony dla uczniów, którzy nie mają przy sobie wielu książek, ale potrzebują przenośnej pamięci dla swoich urządzeń.

JanSport, Inc. jest wiodącym projektantem i producentem plecaków, toreb na ramię, bagażu i toreb na laptopa. Plecaki JanSport są trwałe, funkcjonalne i niezwykle wszechstronne, zaprojektowane, aby wspierać Cię w każdej sytuacji – w szkole, na koncercie, zawsze, gdy wychodzisz z domu!
0
Plecaki Jansport są lekkie, funkcjonale i uniwersalne; dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
fot. JanSport.com

Plecaki szkolne dla dziewczyn i chłopców Jansport

Specjalista od plecaków JanSport oferuje praktyczne plecaki do szkoły zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Idealne dla uczniów są modele Big Student, Superbreak oraz Superbreak Plus.

Big Student ma pojemność 34 litry i wyściełaną przegrodę na laptopa 15 cali. Dwie pojemne komory, przednią zasuwaną kieszeń z organizerem, dzięki czemu wszystko jest na swoim miejscu. Jest wygodny, pojemy i masz go do wyboru w różnych kolorach.
Superbreak reprezentuje kultowy styl marki – wygląd i jakość, od której wszystko się zaczęło. Dzięki swojej klasycznej sylwetce JanSport SuperBreak® jest ultralekki do codziennego użytku. Plecak jest dostępny w ponad 30 różnych kolorach i nadrukach, pasuje do każdego stylu wyrażania siebie.
SuperBreak Plus to świeże spojrzenie na klasyczny pakiet SuperBreak z wewnętrzną przegrodą na laptopa i boczną kieszenią na butelkę z wodą, dzięki czemu jest tak funkcjonalny, a jednocześnie ma klasyczną formę.

Plecaki miejskie z wzmocnionym dnem JanSport

Plecaki JanSport to jakość, trwałość i niezawodność w każdej sytuacji. Zaprojektowane aby dotrzymać Ci tempa w czasie aktywności outdoorowych a także w miejskim zgiełku. Right Pack i Cool Student to plecaki dla mężczyzn i kobiet, uczniów i studentów ze wzmocnionym dnem z wysokiej jakości skóry wegańskiej.
Cool Student ma charakterystyczne skórzane dno, ergonomicznie skonstruowane pasy ramienne w kształcie litery S, wyściełany panel tylny i uchwyt do przenoszenia. Wykonany z wytrzymałego materiału, ma mocne zamki błyskawiczne i jest dostępny w różnych kolorach. Ten model to prosty i wygodny design, 2 przestronne komory, kieszeń na laptopa 15 ", przednia kieszeń na narzędzia z organizerem i boczna kieszeń na butelkę z wodą.
Right Pack po dziesięcioleciach udowadniania, że jest wszechstronnym i trwałym modelem, ikona ta zasłużyła na nowoczesne ulepszenia: boczną kieszeń na butelkę z wodą, wewnętrzną wyściełaną kieszeń na laptopa 15 ", przednią kieszeń z organizerem. Plecak Right Pack uszyty jest z wysokiej jakości materiału Cordura® i wykończony zamszowym spodem, nabiera własnego charakteru jako model pełen funkcji w klasycznym stylu.
0
Na festiwal, do szkoły, do pracy, na piknik, na plażę i nie tylko - jeden plecak JanSport na różne okazje.
fot. JanSport.com

Plecaki na kółkach Jansport

Aby swobodnie poruszać się i odciążyć swoje barki JanSport stworzył plecak na kółkach Driver 8. To model, który można wykorzystać w życiu codziennym, a także sprawdzi się w czasie krótkich podróży. Wyposażony w 2 duże kółka, wytrzymałe stopki stabilizujące pozycję i pojedynczy wysuwany uchwyt do holowania jak w walizce. Plecak Driver 8 to funkcjonalny model, który osiada dwie pojemne komory i wyściełaną przegrodę na laptopa w jednej z nich. Inne miejsca do przechowywania to duża przednia kieszeń z organizerem, przednia kieszeń zapinana na zamek i boczna kieszeń na butelkę z wodą. Driver 8 oferuje również wyściełane plecy, chowane paski ramienne i górny uchwyt do szybkiego chwytania ułatwiający przenoszenie.

Akcesoria JanSport

Kiedy ludzie myślą o Jansport, myślą o plecakach, ale marka dostarcza nam o wiele więcej produktów!

Małe akcesoria do plecaków są zabawne i radosne. Od woreczków, przez torby na lunch, po przypinki i naszywki - każda z nich sprawia, że Twoje codzienne wyzwania staną się odrobinę lepsze.
Noś wszystkie przybory do pisania i akcesoria cyfrowe, takie jak ładowarki, kable, pendrive w niesamowitych saszetkach na akcesoria Accesory Pouch JanSport. Funkcjonalność połączona ze stylem dzięki piórnikom JanSport teraz dostępna również dla Ciebie!

 

pixel