Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Woskowijki

Znalezionych produktów: 2
   Obejrzałeś ze 2 produktów   Woskowijki - naturalne pakowanie bez folii i plastiku

   Woskowijka to naturalne opakowanie alternatywne dla wszelkiego rodzaju folii spożywczej, aluminiowej, plastikowych woreczków i jednorazowych pojemników. Woskowijka to chusta z organicznej bawełny, którą nasączono woskiem pszczelim, organicznym olejkiem jojoba i żywicą drzewną. Woskowijki są całkowicie naturalne, antybakteryjne, wielokrotnego użytku, sprawiają, że przechowywane w nich jedzenie zachowuje świeżość i naturalny smak. Dzięki nim nie tylko chronisz środowisko, ale także oszczędzasz, gdyż nie musisz ciągle wydawać na plastikowe pudełka i rożne folie.

   Jak stosować woskowijki i do czego?

   Można je wykorzystać do owijania kanapek, warzyw, owoców, serów, przekąsek, pieczywa, przykrywania naczyń, pojemników, garnków, patelni, formy z wypiekami. Wystarczy owinąć w nią jedzenie lub nałożyć na krawędzie miseczki, szklanki lub innego kontenera, a pod wpływem ciepła rąk woskowijka otuli i utworzy szczelne opakowanie dla Twojego produktu. Naturalne woskowijki wielorazowe nadają się do użytku w gospodarstwie domowym oraz do transportu żywności np. na piknik, kanapek do pracy, przekąsek dla dzieci do szkoły i przedszkola. Nie zaleca się używania ich do mięsa.

   Pielęgnacja woskowijek

   Jeśli prawidłowo zadbamy o woskowijki, posłużą nam naprawdę długo, nawet do roku. Woskowane chusty mają naturalny zapach wosku, który zanika z upływem czasu. Po użyciu chustę trzeba umyć w zimnej wodzie z dodatkiem delikatnego mydła i poczekać aż wyschnie, wieszając w przewiewnym miejscu.

   pixel