Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059
 • Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular - red
 • Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular - red
 • Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular - red
 • Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular - red
 • Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular - red
 • Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular - red
 • Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular - red
 • Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular - red
25% taniej!

Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular - red

Cena:
1 129,99 zł
847,00 zł
/ szt. brutto + przesyłka gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni
Masz pytanie?Porównaj produktKup na raty
Wniosek złożysz online w trakcie składania zamówienia
Zostaw kontakt oddzwonimy
* Nasza infolinia pracuje od pn-pt w godzinach 10:00-18:00
Skłodowskiej 22, 26-300 Opoczno
Brak informacji o dostępności
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00
Człuchowska 68a, 01-360 Warszawa
Brak informacji o dostępności
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00
Producent: Sea To Summit
Kod produktu:AMCPINS/UNI/R
Kod EAN: 9327868131570
Gwarancja: 2 lata
X

Gwarancja producenta udzielana na okres 2 lat

Materiał podstawowyNylon
R-value4,0
Wymiary184 x 55 cm
Waga845 g
228344059 538 309 170538 309 207Infolinia czynna od pon. do pt. w godzinach 10 - 18

Nylonowy materac / mata turystyczna Sea To Summit Comfort Plus Insulated Regular z dodatkową izolacją cieplną - podwójna warstwa komfortu przy rozsądnej wadze.

Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated Regular

Materac turystyczny Sea To Summit Comfort Plus Insulated Regular wykonany jest ze wzmocnionego Nylonu 40D, który gwarantuje maksymalną trwałość produktu. Wnętrze materaca składa się z materiału TPU zapewniającego wodoszczelność i elastyczność. Powłoka TPU jest wzbogacona dodatkową warstwą antybakteryjną zapobiegającą rozwojowi pleśni i grzybów. Materac wspomaga technologia Air Sprung Cells™, dzięki której materac jest maksymalnie wygodny i komfortowy w użyciu. Materac zbudowany jest z licznych, połączonych ze sobą komór powietrznych zwanych Air Sprung Cells™, które dopasowują się do kształtu ciała zapewniając poczucie miękkości i wygody.

Materac ten posiada dwuwarstwową strukturę, czyli dwie niezależne warstwy komór powietrznych, oddzielnie napompowanych. Górna warstwa ułatwia dostosowania poziomu nadmuchanie zgodnie z potrzebami, druga natomiast stanowi odpowiednią ochronę przed nierównością terenu. Dwuwarstwowa struktura to dodatkowa zabezpieczenie w przypadku przebicia jednej warstwy - druga pozostaje w takiej sytuacji w nienaruszonym stanie i jest w pełni sprawna.

Materac posiada technologię Exkin Platinum®, czyli lekki materiał pokryty metalizowaną warstwą izolacyjną. Dzięki zastosowaniu tej technologii, wszelkie straty cieplne odbijane są z powrotem do użytkownika. O docieplenie materaca dba również izolacja THERMOLITE® wykonana ze specjalnie opracowanych włókien. Izolacja THERMOLITE® współpracując z technologią Air Sprung Cells™ zapobiega utracie temperatury z ciepłego ciała do chłodnego podłoża. Produkt Insulated docieplony jest materiałem THERMOLITE® HL-1 czyli włóknem syntetycznym zbudowanym z unikalnych fałd 3D, które zapewniają maksymalne ciepło oraz lepszą wytrzymałość.

Do łatwego składania i rozkładania materaca służy wielofunkcyjny szeroki wentyl pompujący. Działa on jednokierunkowo, aby uniknąć niekontrolowanych strat powietrza podczas rozszczelnienia zaworu. Materac Comfort Plus Insulated posiada w zestawie mały zestaw naprawczy, który zawiera w sobie sześć samoprzylepnych łat oraz zapasowy wentyl.

DWUWARSTWOWA KONSTRUKCJA

Air Spring Cells to podstawowa technologia stosowana w matach Sea to Summit Air, dzięki której będziesz spać wygodniej na macie Sea to Summit niż na konwencjonalnej poduszce powietrznej. Zainspirowany setkami sprężyn znajdujących się w nowoczesnym materacu ze sprężynami kieszeniowymi, setki małych połączonych ze sobą komór (zwanych Air Spring Cells) doskonale podtrzymuje Twoje ciało i dopasowuje się do konturów ciała. Seria mat Comfort Plus posiada wewnętrzną warstwę nylonu 40D dzielącą matę na komorę górną i dolną. Pozwala to na przesunięcie spawów dolnych i górnych komórek na całej macie, co skutkuje największym możliwym wsparciem i izolacją oraz wyjątkową możliwością precyzyjnego dostrojenia komfortu. Na nierównym terenie dolna warstwa maty może zostać napompowana do wysokiego ciśnienia jako bariera. Górną warstwę można następnie regulować - za pomocą zaworu precyzyjnego - dla większego komfortu i miękkości. Zapewnia to również poziom wbudowanej redundancji. Jeśli jedna warstwa zostanie przebita, nadal możesz przetrwać noc z nienaruszoną drugą warstwą materaca. Dwuwarstwowe materace powietrzne są idealne dla osób poszukujących najwyższego komfortu i izolacji, które nie liczą każdego kilograma ekwipunku.

ZINTEGROWANA POMPKA

Airstream Pumpsack to pompka do materacy o dużej pojemności Sea to Summit, która jest zintegrowana z workiem każdej maty Air Sprung Cell. Sprytna konstrukcja otwiera się na jednym końcu, aby schować materac, a drugi koniec rozkłada się, aby stać się wbudowaną pompką. Worek Airstream Pumpsack można napompować jednym oddechem, a wypełnienie maty zajmuje tylko dwa lub trzy cykle.

To szybszy sposób niż nadmuchiwanie ustami, który jednocześnie minimalizuje ilość skraplającego się powietrza przedostającego się do maty i eliminuje zawroty głowy spowodowane dmuchaniem maty bezpośrednio ustami. Airstream Pumpsack jest również kompatybilny z mniejszym zaworem wielofunkcyjnym Sea to Summit, który jest teraz dostępny w zaktualizowanej serii poduszek Eros wraz z siedziskami Air Seats.

THERMOLITE HL-1

Thermolite HL-1 należy do rodziny materiałów Thermolite stosowanych w śpiworach Sea to Summit, wyściółkach do śpiworów i materacach / matach do spania. Izolacja HL-1 high loft to wypełnienie włókniste z unikalnym karbowaniem 3D z wydrążonych i pełnych włókien, które zapewnia doskonałe lekkie ciepło i doskonałą trwałość. Izolacja Thermolite unosi się w komorach pneumatycznych mat do spania, aby zapobiec konwekcyjnej utracie ciepła z ciepłego ciała do zimnej ziemi.

Najważniejsze cechy materaca Sea To Summit Comfort Plus Insulated Regular:

 • R-Value 4,0 jest wystarczająco ciepły dla wszystkich pór roku, z wyjątkiem najzimniejszych gruntów
 • Izolacja Exkin Platinum® odbija promieniujące ciepło, a izolacja Thermolite® zapobiega konwekcyjnej utracie ciepła
 • Air Sprung Cells™ dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając bardziej równomierne rozłożenie nacisku w poprzek materaca dla wygodniejszego snu
 • Dwukomorowa konstrukcja oznacza, że nie ma ruchu powietrza od góry do dołu, co zmniejsza przenoszenie ciepła z górnej do dolnej strony
 • Dwuwarstwowe sprężyny powietrzne zapewniają większe wsparcie, izolację i doskonały komfort
 • Bezpieczeństwo – niezależne komory umożliwiają działanie maty nawet jeśli jedna warstwa jest przebita
 • Szybkie i łatwe pompowanie, opróżnianie i regulacja są możliwe dzięki wielofunkcyjnemu zaworowi i dostarczonemu workowi Airstream Pump ™ / workowi na rzeczy
 • Wytrzymała tkanina wierzchnia nylon 30D / 40D i płynna laminacja Sea to Summit są ciche, trwałe i wyjątkowo niezawodne
 • Antybakteryjna obróbka dodana do laminowanej formuły TPU zapobiega wewnętrznemu rozwojowi pleśni.
 • System PillowLock zapobiega zsuwaniu się poduszki Sea to Summit Eros
 • W zestawie worek, który służy również jako pompka, zestaw naprawczy z sześcioma samoprzylepnymi łatami i zapasowa wkładka wentyla
 • Wielofunkcyjny zawór zapewnia szybkie napełnianie i opróżnianie i łatwe dostrajanie dla spersonalizowanego komfortu
 • Laminowanie ekstruzyjne TPU jest znacznie lepsze niż laminowanie roll-to-roll, co pomaga zapobiegać rozwarstwianiu
 • Zawiera zestaw naprawczy do łatwej naprawy przebitego materac w terenie
 • Ocena sezonowa: 4 sezony
 • Materiał: tkanina wierzchnia 40D / 30D, płynna laminacja TPU ( wytłaczane laminowanie TPU w celu zmniejszenia rozwarstwienia)
 • Izolacja: Thermolite + Exkin Platinum
 • Wymiary: 184 x 55 cm, po spakowaniu: 12 x 23 cm
 • Worek / pompka: 56 g

 

Wielofunkcyjny zawór w matach Air Sprung Cell  Sea To Summit dla łatwego pompowania i wypuszczania powietrza. Zawór posiada port do napełniania z zaworem jednokierunkowym, aby zapobiec utracie powietrza przed uszczelnieniem zaworu, port szybkiego opróżniania powietrza i przycisk precyzyjnej regulacji zapewniający komfort - wszystko w jednym kompaktowym, niskoprofilowym elemencie. 

maty typu Air Sprung Cell STS zawor wielofunkcyjny

Air Spring Cells - Warstwa Hybrydowa  KOMÓRKI ZE SPRĘŻYNEM POWIETRZA

 

Air Sprung Cells™ (komórki ze sprężonym powietrzem - warstwa hybrydowa) dwuwarstwowa konstrukcja na wysokości tułowia dla maksymalnego komfortu i wsparcia oraz jednowarstwowa konstrukcja w obszarze głowy i nóg tam, gdzie jest to mniej potrzebne. Komórki ze sprężonym powietrzem są podstawową technologią gamy mat do spania, dzięki którym będziesz lepiej spać na karimacie Sea to Summit.

Zamiast typowej konstrukcji z przegrodami, maty do spania Sea to Summit są konstruowane przy użyciu wzoru spoiny punktowej, aby stworzyć matrycę o dużej powierzchni połączonych komór zwanych Air Sprung Cells™. Air Sprung Cells™ działają w taki sam sposób, jak materace ze sprężynami kieszeniowymi, ponieważ każda komórka odkształca się niezależnie, materac dopasowuje się do kształtu ciała, są bardziej miękkie i wygodniejsze dzięki większej powierzchni kontaktu z ciałem, a nawet rozproszeniu nacisku.

R-Value (wartość oporu) jest miarą używaną do oceny, jak skutecznie mata do spania jest odporna na utratę ciepła. To jedyny sposób, aby dowiedzieć się, jak dobrze mata zapobiegnie odprowadzaniu ciepła z ciała przez temperaturę podłoża (która może być znacznie niższa niż temperatura powietrza). Wartość tę można przetestować na miejscu, ale w Sea to Summit maty są niezależnie testowane w laboratorium zgodnie z precyzyjnie kontrolowanymi standardami.

 

Maty do spania wartosc R-Value

 

Jak dobrać matę uwzględniając R-Value w zależności od pory roku?

Skorzystaj z powyższego przewodnika dotyczącego R-Value, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla swoich warunków snu, a następnie rozważ poniższe czynniki. Jeśli którykolwiek z nich dotyczy Ciebie, wybierając wyższe R-Value (im wyższe R-Value, tym mat bardziej nadaje się do niższych temperatur). Jeśli dotyczy Cię więcej niż jeden z nich, rozważ wybór maty stworzonej do chłodniejszych warunków.

Pory roku są różne w każdym miejscu, ale większość ludzi na całym świecie w podobny sposób odczuwa ciepło, chłód, zimno i zimno ekstremalne.

Wybierz matę o wyższym R-Value, jeśli:

 • wiesz, że temperatura gruntu jest znacznie niższa niż temperatura powietrza
 • jesteś kobietą (większość kobiet śpi o kilka stopni zimniej)
 • lubisz spać w cieple
 • w miejscu, w którym obozujesz wieje zimny wiatr
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
pixel