Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Sea To Summit

Znalezionych produktów: 342
Obejrzałeś ze 342 produktów

Sea To Summit to australijska marka, której początki sięgają 1990 roku. Dwukrotny zdobywca Mt. Everestu i założyciel firmy Tom Macartney rozpoczął wtedy produkcję sprzętu górskiego i turystycznego opierając się na własnych doświadczeniach outdoorowych.

  • O marce Sea to Summit
  • Popularne kategorie Sea to Summit

Sea To Summit – komfort na lądzie i w wodzie

Sea To Summit to australijski producent akcesoriów turystycznych. Oferują szeroki wybór nowoczesnych produktów, które idealnie sprawdzają się zarówno na wodzie jak i lądzie. Sea To Summit to lider w branży akcesoriów turystycznych klasy Premium. Skąd pomysł na nazwę? Pomysłodawca Tim Macartney-Snape zdecydował się na ekstremalną wyprawę. Wiosną 1990 roku postanowił zdobyć szczyt Mount Everest rozpoczynając wejście z poziomu morza. Czteromiesięczna wyprawa, podczas której zdobył ogrom wiedzy i doświadczenia, została zakończona wielkim sukcesem. Po powrocie, wraz z przyjaciółmi postanowił wykorzystać nową wiedzę do stworzenia Sea To Summit. Małymi kroczkami, firma podbiła australijski rynek, powoli wychodząc poza jego granice i dziś stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek outdoorowych na świecie.

Produkty idealnie dopasowane do aktywności outdoorowych

Początki działalności marki tworzyło zaledwie kilka produktów. Dziś katalog Sea To Summit obejmuje szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu turystycznego i akcesoriów turystycznych. Każdy miłośnik aktywności na łonie natury znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Warto dodać, iż sprzęt turystyczny Sea To Summit to ultralekkie produkty, zapewniający najwyższy komfort. Wszystkie produkty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i pojemnościowych. W ramach sprzętu turystycznego oferują m.in. wkładki izolujące do śpiworów, moskitiery (np. Sea to Summit Mosquito Pyramid Net) czy prześcieradła. Ich oferta obejmuje również szeroki wybór ultralekkich worków wodoodpornych, niezwykle wytrzymałych, pokrytych silikonem, o różnej pojemności. Doskonale zdają sobie sprawę z faktu jak istotną rolę odgrywają akcesoria turystyczne Sea To Summit dlatego nie zapomnieli też o kuchni obozowej – szeroki wybór talerzy, kubeczków, garnków (np. Sea to Summit Alpha Pot) i miseczek sprawi, że każda wyprawa będzie przyjemna i smaczna.

pixel