Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059
 • Materac Sea to Summit UltraLight Air Large - yellow
 • Materac Sea to Summit UltraLight Air Large - yellow
 • Materac Sea to Summit UltraLight Air Large - yellow
 • Materac Sea to Summit UltraLight Air Large - yellow
 • Materac Sea to Summit UltraLight Air Large - yellow
15% taniej!

Materac Sea to Summit UltraLight Air Large - yellow

Cena:
699,99 zł
595,00 zł
/ szt. brutto + przesyłka gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni
Masz pytanie?Porównaj produktKup na raty
Wniosek złożysz online w trakcie składania zamówienia
Zostaw kontakt oddzwonimy
* Nasza infolinia pracuje od pn-pt w godzinach 10:00-18:00
Skłodowskiej 22, 26-300 Opoczno
Brak informacji o dostępności
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00
Człuchowska 68a, 01-360 Warszawa
Brak informacji o dostępności
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00
Producent: Sea To Summit
Kod produktu:AMUL/UNI/L
Kod EAN: 9327868084845
Gwarancja: 2 lata
X

Gwarancja producenta udzielana na okres 2 lat

Materiał podstawowyNylon 40D
, Nylon 30D
Grubość: 5 cm
Wymiary po złożeniu9 x 21 cm
R-value1,1
Wymiary198 x 64 cm
Waga495 g
228344059 538 309 170538 309 207Infolinia czynna od pon. do pt. w godzinach 10 - 18

Materac turystyczny Sea to Summit UltraLight Air Large stworzony z myślą o szybkich i lekkich letnich przygodach, gdzie liczy się waga i mały rozmiar po spakowaniu.

Materac Sea to Summit UltraLight Air Large

Materac Sea to Summit UltraLight Air Large wykonany jest ze wzmocnionego Nylonu 40D, który gwarantuje maksymalną trwałość produktu. Wnętrze materaca składa się z materiału TPU zapewniającego wodoszczelność i elastyczność. Powłoka TPU jest wzbogacona dodatkową warstwą antybakteryjną zapobiegającą rozwojowi pleśni i grzybów. Materac wspomaga technologia Air Sprung Cells, dzięki której materac jest maksymalnie wygodny i komfortowy w użyciu. Materac zbudowany jest z licznych, połączonych ze sobą komór powietrznych zwanych właśnie Air Sprung Cells™. Komory te dopasowują się do kształtu ciała zapewniając poczucie miękkości i wygody.

Materac Ultra Light posiada pojedynczą warstwę komór powietrznych, dla uzyskania maksimum lekkości i kompaktowości, przy zachowaniu komfortu gwarantowanego przez technologię Air Sprung Cells™.

Do łatwego składania i rozkładania materaca służy wielofunkcyjny szeroki wentyl pompujący. Działa on jednokierunkowo, aby uniknąć niekontrolowanych strat powietrza podczas rozszczelnienia zaworu. Do zestawu dołączona jest pompka Airstream™ Pumpsack, która błyskawicznie pompuje materac - wystarczy jeden dmuch powietrza. Materac Ultra Light posiada w zestawie mały zestaw naprawczy, który zawiera w sobie sześć samoprzylepnych łat oraz zapasowy wentyl.

TECHNOLOGIA AIR SPRUNG CELLS™- KOMFORT I WYGODNA

Stabilność to większy komfort! Maty powietrzne do spania STS są o wiele wygodniejsze niż inne na rynku, ze względu na ich stabilność, która zapewnia doskonałe wsparcie. Wzór spawów punktowych tworzy setki połączonych ze sobą komór zwanych Air Spring Cells. Podobnie jak materac ze sprężynami kieszeniowymi, który możesz mieć w domu, matryca komórek zapewnia niezrównane wsparcie, jednocześnie dopasowując się do konturów śpiącego. A ponieważ te pojedyncze kieszenie powietrzne działają niezależnie, kiedy poruszasz się na macie, nie masz wrażenia toczenia, które jest typowe dla mat powietrznych z przegrodami. Maty turystyczne Sea to Summit są po prostu dużo stabilniejsze, co przekłada się na lepszy sen.

POWŁOKA ANTYBAKTERYJNA

Sea to Summit wykorzystuje antybakteryjne wykończenie w dwóch różnych zastosowaniach. Wewnętrzny laminat mat Sea to Summit Air Sprung Cell jest pokryty związkiem przeciwbakteryjnym, aby zapobiec powstawaniu pleśni (która mogłaby powstać w wyniku pozostawania wilgoci z wydychanego powietrza w macie przez długi czas). Tkanina wyściółki Expander ma wykończenie antybakteryjne, dzięki czemu dzianina polibawełniana pozostaje świeża i wolna od zapachu. Oba wykończenia są trwałe.

WYTRZYMAŁA TKANINA NYLONOWA 30/40D

Nylonowa tkanina wierzchnia 30/40D zachowuje równowagę między wagą a wytrzymałością. Przędza osnowowa 40D (biegnie wzdłuż maty tworząc szkielet tkaniny) zwiększa wytrzymałość, podczas gdy przędza wątkowa 30D (utkana w poprzek przędzy osnowowej) zmniejsza całkowitą wagę materiału i tworzy teksturowany splot. Od wewnątrz nałożono jasnobiały laminowany ekstruzyjnie TPU, aby tkanina była szczelna i zgrzewalna.
Na zewnątrz tkaniny zastosowano cienką powłokę akrylową w celu zmniejszenia śliskości powierzchni, zwiększenia odporności na przebicie oraz w celu ułatwienia naprawy przebicia za pomocą samoprzylepnych łat, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Najważniejsze cechy materaca Sea To Summit UltraLight Air Large:

 • Pojedyncza warstwa komórek o średniej rozdzielczości zapewnia minimalny rozmiar i wagę po spakowaniu
 • Konstrukcja materaca: technologia jednowarstwowa
 • Zawiera pompkę Airstream™, która jest zintegrowana z workiem w celu szybkiego i łatwego pompowania
 • Air Sprung Cells™ dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając bardziej równomierne rozłożenie nacisku na materacu, zapewniając bardziej komfortowy sen
 • Wielofunkcyjny zawór zapewnia szybkie napełnianie, opróżnianie i łatwą regulację w celu uzyskania spersonalizowanego komfortu
 • Zawiera zestaw naprawczy do łatwej naprawy przebitego materaca w terenie
 • R-Value 1,1; materac jest przeznaczony do użytku w ciepłe dni
 • Lżejsza, cichsza i wytrzymała nylonowa tkanina wierzchnia
 • Antybakteryjna obróbka dodana do laminowanej formuły TPU zapobiega wewnętrznemu rozwojowi pleśni
 • System PillowLock zapobiega zsuwaniu się poduszki
 • W zestawie worek, który służy również jako pompka, zestaw naprawczy z sześcioma samoprzylepnymi łatami i zapasowa wkładka wentyla
 • Najlepsze zastosowanie: ultralekkie wędrówki z plecakiem, wycieczki rowerowe
 • W zestawie: pompka / worek (Airstream Pumpsack / Stuff Sack) i zestaw naprawczy do materaca
 • Tkanina: nylonowa tkanina wierzchnia 30D/40D z antybakteryjnym, wytłaczanym płynem laminatem TPU w celu zmniejszenia rozwarstwienia
 • Wartość R: 1,1
 • Ocena sezonowa: materac na lato
 • Grubość: 5 cm
 • Rozmiar po spakowaniu: 9 x 21 cm
 • Worek / pompka: 39 g